Wątek dotyczący artykułu

Lotto Ekstraklasa. Lechia - Legia: warszawska droga z piekła do nieba

Lechia Gdańsk prowadziła przez większość czasu 1:0 z Legią. Mistrzowie Polski potrafili jednak przezwyciężyć słabości i w drugiej połowie strzelili trzy gole na wagę zwycięstwa, a może i kolejnego tytułu dla stolicy.

przeczytaj cały artykuł

wojak5036

To już nie był PRZEKRĘT..
To było PRZESTĘPSTWO podlegające pod paragraf 286 KK Tzw Sędziego Stefanskiego powinno się postawić przed Sądem Karnym za w/w paragraf. On swoimi decyzjami naraził klub Lechia Gdańsk na wielomilionowe straty. Jeśli piłkarze innych drużyn Ekstraklasy oglądali ten mecz to w imię HONORU powinny w pozostałych meczach grupy Mistrzowskiej ODPUŚCIĆ Lechii mecze a z Legią grać na 200% swoich możliwości. Wierzę w to że Piast i Jaga wygrają z tą BANDĄ oszustów z Warszawy i Mistrzostwo zdobędzie Lechia lub Piast. Gdyby się znalazł JAKIŚ znawca przepisów piłki nożnej to niech prześledzi wszystkie KARNE podyktowane dla Warszawiaków , szczególnie ten przeciw Śląskowi Nie dziwcie się że nie macie SZACUNKU w Polsce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
degu

Nie pamiętam meczu w którym "sedzia" Daniel Stefański pozwolił na to, aby Legia straciła punkty!!! W sezonie 2010/11 w meczu Legia - Cracovia przy stanie 1:1 doliczył 3 min a w 94 min. przerwał akcję, gdy bramkarz Cracovii w polu karnym zatrzymał kolejną nieudaną akcję legii i...podyktował rzut wolny pośredni dla legii z 12-13 metra przed bramką Cracovii za ...rzekomą grę na czas bramkarza....Legia strzela zwycięska bramkę w 95 minucie!!! Co ciekawe bramkarz przytrzymywał piłkę z boku bramki, a wolny była z naprzeciw bramki!!.....2015 rok finał PP Legia-Lech Daniel S. w jednej akcji nie widzi faulu na bramkarzu Lecha i spalonego Saganowskiego..legia strzela zwycięską bramkę ze spalonego...03.04.2018 mecz PP Górnik-Legia ..w 60 min. Vesovic brutalnie fauluje Kurzwę, Daniel S. nie przerywa gry, legia przejmuje piłkę i zdobywa bramke...(później w rozgrywkach LM ten sam zawodnik za podobny faul od razu wylatuje z boiska)...Słynny ostatni mecz poprzedniej rundy w Poznaniu Lech-Legia - sędziuje Daniel Stefański: gdyby w 48 minucie, przy stanie 0:1 p. sędzia odgwizdał ewidentny faul w Jedrzęjczyka na napastniku Lecha, którego złapał w pasie i przewrócił w polu karnym Legii, to może mecz miałby inny przebieg...No i ostatnio , jak pokazują fakty, wcześniej wykartkował następnego przeciwnika Legii, Piasta a dzieła dokończył jako sędzia VAR i nie interweniując przy ewidentnym karnym za zagranie ręką obrońcy Legii...Wniosek opisane przykłady dla mnie to nie są przypadki!!! pan Daniel S. zawsze jest 12. zawodnikiem Legii. !!!!! A typowanie go na mecze legii, to nic innego jak ustalenie wyniku przed meczem!!!! Ja o tym pisałem zaraz po wytypowaniu sędziów na tą kolejkę...Gdyby takie sytuacje (zatrzymanie piłki ręką) miało miejsce na polu karnym Lechii, to bez wahania podyktował by karne dla legii!! No i to zachowanie sędziego po nie uznaniu zagrania ręka Jedrzejczyka !!! Zamiast podyktować rzut rożny oddał piłkę bramkarzowi legii !!!!! SZCZYT STRONNICZOŚCI!!!!