Wątek dotyczący artykułu

Lotto Ekstraklasa. Lechia - Legia: warszawska droga z piekła do nieba

Lechia Gdańsk prowadziła przez większość czasu 1:0 z Legią. Mistrzowie Polski potrafili jednak przezwyciężyć słabości i w drugiej połowie strzelili trzy gole na wagę zwycięstwa, a może i kolejnego tytułu dla stolicy.

przeczytaj cały artykuł

Jan007

Jaka kontrowersja w 4 minucie? Przecież najpierw był spalony, z varu nie mogli tego ocenić, ale sędzia liniowy widział bo był dobrze ustawiony, chorągiewka w górze i ciąg dalszy nie ważny. W drugiej połowie Lechia oddała 3 strzały i w dodatku nie celne, a w całym meczu 8, a więcej niż 2 bramki strzelają ogórką naszej ligii.
Zresztą nie oceniam pracy sędziego w meczu z Pogonią...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Woj Góra

A ten rzut sędziowski to z jakiego przepisu wynikł ... skoro zawodnik wyrzucił , ją swym ciałem na rzut rożny ???? Słucham mistrzu .