Wątek dotyczący artykułu

Lotto Ekstraklasa. Lechia - Legia. Piotr Stokowiec: Już w 5. minucie był ewidentny rzut karny i czerwona kartka

Piłkarze Lechii przegrali 1:3 z Legią Warszawa. Piotr Stokowiec zauważył, że jego zespół już na początku spotkania powinien dostać rzut karny. Przyznał jednak, że gdańszczanie zbyt mocno się cofnęli po przerwie.

przeczytaj cały artykuł

Jakub Pomorski

Ten trener wypowiada się z kulturą i taktem. Wprawdzie jestem fanem Legii, ale nawet dwa karne powinny być dla Lechii. Co nie zmienia faktu,że CWKS był na boisku trzy razy lepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan Dobosz

Poczytaj przepisy gry w piłkę nożną. Obie decyzje sędziego były prawidłowe, a marudzenie o karnych to zawracanie głowy frustratów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Peter Stiepa

trener nie powienien szukac usprawiedliwienia slabosci swojej druzyny u sedziego... to brak profesjonalizmu... troche jak male dziecko... LGD mentalnie nie jest gotowa do wystapien eurpejskich, wiec 3 ciejsce bedzie dla niej wystarczajace

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Maario

Jeżeli pisze Pan o dwóch karnych dla Lechii Gdańsk,budzi to we mnie wątpliwości,czy zna Pan chociaż trochę przepisy piłki nożnej. Zawodnik upadał,dostaje piłką w rękę,ten fakt miał miejsce,przyznaje,ale we wspomnianej sytuacji,zawodnik w żaden sposób nie robi tego celowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
degu

Kostewicz w warszawie przy wyskoku pchnięty łokciem przez Mączyńskigo też opadał na ziemie i piłka otarła mu się o rękę ...też nie miał na to wpływu!!! a karny był...mimo, że zdarzenie miało miejsce daleko od bramki a piłka spadła pod nogi mączyńskiego!!1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
sławomir

jezeli nie podyktował rzutu karnego to powinien być rzut rożny a nie sędziowski a na siłę nie można robić z Legii mistrza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.