Wątek dotyczący artykułu

Lechia - Legia. Kasper Hamalainen - a "pogrzeb" był już gotowy

Aleksandar Vuković wyciągnął Kaspera Hamalainena z piłkarskiego grobu. Fin przecież większą część sezonu spędził w głębokich rezerwach Legii. Ale swoimi występami w końcówce ligi daje drużynie drugie życie.

przeczytaj cały artykuł


A my swoje

To nie trener wykonał swoją robotę, to sędzia stefański ( synek trenuje w szkółce piłkarskiej cweLki). Po co się gra w tej lidze? Skoro tytuł przyznano już dawno. Chciałbym żeby Piast ich upokorzył, ale nie wiadomo kto będzie sędziował. Jeśli znów ch...j albański, to nikt z 7egłą nie wygra. Potem na arenie międzynarodowej, już nie ma sędziego laguny i dostają baty od mistrza Luksemburga. I to weryfikuje prawdziwe oblicze tego klubu. Ave Lechia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dogwar

Ooo jak piękne żale się wylewają :)). Szczekac, szczekac, nawet głośniej bo tyle wam zostało. Hipokryci którzy zapomnieli ostatni mecz z Pogonią :).. No tak, tam przecież było wszytsko w porządku, bo wasza śmieszna drużyna wygrała. Cóż, psy szczekają, karawana jedzie dalej :)...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.