Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Azerbejdżanu. Fatalny weekend Williamsa. Russell otrzymał nowe części kosztem Kubicy

Weekend w Baku nie jest łatwy dla Williamsa. W piątek mechanicy musieli odbudować samochód George'a Russella, w sobotę - Roberta Kubicy. Pech Polaka polega na tym, ze to brytyjski kierowca dostał najlepsze części.

przeczytaj cały artykuł


ed64

Miliony z pieniędzy podatników wydane na promocję Kubicy i jego bolidu na promocję w Formule 1 przez prezesa PKN Orlen prezesa Obajtka zostały wyrzucone w błoto.W zamian Polacy dostali zamiast igrzysk i widowiska kolejną podwyżkę cen paliw paliwo mamy droższe niż w Niemczech a zarobki o połowę niższe Do tego doprowadziły rządy prezesa i jego niedouczonych janczarów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
S.Kuba

To nie są Twoje pieniądze, ani moje, tylko kasa zarobiona przez ORLEN. Firma ma fundusz na PR, promocję, reklamę i budowę wizerunku. Może ją wydać tak, jak uważają za stosowne jej zawodowi analitycy, a nie glusie i trolle na forach. I tak te pieniądze są przeznaczone na te cele, a czy wydane będą na msze w Toruniu i Częstochowie, czy na konkursy plastyczne, czy na miejsce w kokpicie F-1 dla Kubicy. Może nie wiesz, ale ORLEN to nie tylko stacje paliw w Polsce, tylko coś koło 200 różnych projektów na całym świecie. W wielu krajach do tej pory nikt nie słyszał o Orlenie, ale słyszał i oglądał F-1 i wie, kto to jest Kubica. Pieniądze włożone w Williamsa - wedle pierwszych sondaży dotyczących zasadności ich wydania - przełożyły się na wzrost rozpoznawalności firmy i zainteresowania nią. I po to właśnie się je wydaje. Fakt - Williams jest pod dnem, ale to już nie wina Kubicy ani Orlenu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stenol

Jesteś w głębokim błędzie. To właśnie nasze pieniądze. Bo firma należy do nas. I jest własnością wszystkich polaków a nie prezesa z ramienia partii jego dworu lub dwórek. W firmie nie ma demokracji pracownicy nie decydują o wydatkach. W skrócie to partia rządząca decyduje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Kiemen

Taaa, masz jeszcze jakieś przemyślenia? Bo ten sam tekst " króluje" przy każdym komentarzu pisanym przez ciebie...P.s jeżeli odpiszesz bo jesteś prowokatorem, to informuję, że nie będę wchodził z tobą w żadną polemikę bo nie warto. I apeluję do innych nie odpisujcie na takie komentarze bo tacy manipulatorzy tylko na to czekają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.