Wątek dotyczący artykułu

Lotto Ekstraklasa. Lechia - Legia. Tomasz Hajto: Nie ma interpretacji, jest paranoja. Powinien być rzut karny

Sytuacja z 3. minuty meczu pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa (1:3) wzbudziła ogromne kontrowersje. Zdaniem Tomasza Hajty, sędzia Daniel Stefański powinien podyktować rzut karny po zagraniu piłki ręką przez Artura Jędrzejczyka.

przeczytaj cały artykuł

Manuel

Na wideo dokładnie widać to co powiedział Hajto "złapał piłkę zmierzającą do bramki ręką" w polu karnym , jeżeli takie przewinienie nie kwalifikuje się na karny , to jest już jakieś nieporozumienie.