Wątek dotyczący artykułu

Lechia - Legia. Jacek Stańczyk: Udręka (komentarz)

Obrońca rzuca się wślizgiem, żeby zablokować strzał i ostatecznie dotyka piłki ręką, a w bramce nie ma bramkarza. Skoro nie ma rzutu karnego i jest to zgodne z zasadami, to oznacza, że futbol zgłupiał na dobre. A Dusan Kuciak może mówić o kradzieży.

przeczytaj cały artykuł


Billy Bob

W tym sezonie sędziowie nie gwiżdżą reki gdy piłka dotyka zawodnika podczas wślizgu w rękę którą opiera . I to nie pierwsza sytuacja w naszej lidze ale jak widzę pierwsza którą pokazali w tvp . Podobną sytuacje miał Lech i Jagiellonia i też nie było karnego . Więc ten który pisał ten artykuł niech sam najpierw zapozna się z przepisami albo ogląda więcej ekstraklasy by wysnuwać takie wnioski. Troszkę więcej profesjonalizmu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marysia Becia Cybulska

Ogarnij się Chłopie!!! Piłka nożna ma być Fair play,a nie ustawką..przy której sędzia mający synka w legii Trzyma ich stronę. Ewidentnie było Przewinienie. Zibi Boniek Przepraszał nas Kibiców i Lechię..sam osobiście. Za co dzieki wielkie, Kto tu kasę za to wziął się pytam??????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pawel Bonat

Jeżeli piłka która zmierza do pustej bramki jest blokowana ręką przez zawodnika z pola ,obojętnie czy na wślizgu czy nie, powinien być karny i czerwona kartka.Nie tylko w 5 minucie był ewidentny rzut karny,ale i w 75 minucie.Zobaczyłem wiele razy te dwie sytuacje i nie mam żadnych wątpliwości.Takich pseudo sędziów powinno się karać za takie decyzje z zabraniem licencji sędziowskiej włącznie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.