Wątek dotyczący artykułu

Fogo Unia - Stal: Wielkie emocje w Lesznie! Mistrzowie Polski wymęczyli zwycięstwo nad Stalą (relacja)

Fogo Unia Leszno po męczarniach pokonała truly.work Stal Gorzów 51:39. Goście zaskoczyli, bo przed meczem skazywani byli na pożarcie. Mistrzowie Polski dopiero w biegach nominowanych przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

przeczytaj cały artykuł

wein_gorzów

Smieszne jest to ze Karczmarz jechał dwa razy z taktycznej w czym trzy razy pod rząd...jak patrzałem na decyzje Chomskiego to wyglada to tak jakby sie przestraszyl ze możemy wygrać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artt

Po meczu każdy mądry.....Jechal bieg po biegu a potem była przerwa 2-3 biegi patrzac na czas między 13 a 14 . Gdyby zrobił pkt trener byłby noszony na rękach. Gdyby pojechał Anders i strzelił kolejne zero byłby wyzywany ,że nie stawia na wychowanka , ktory ma więcej pkt....Istniała szans ,że Thomsen wypali , ale tego sie nie dowiemy a po meczu można sobie taktykę meczowa ustalac....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
wein_gorzów

...zapominasz o wychowanku Zmarzliku i dobrze jadacym Szymku...ale zapewne lepiej sie znasz odemnie...szansa na punkty robione przez Karczmarza na sajfutinowie i Koldim to jaka? a wstaw tam Zmarzlika...zmieniaja sie szanse??/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.