Wątek dotyczący artykułu

Ostafiński z Galewskim biorą się za łby. Sędziowie, opamiętajcie się, bo tu gra toczy się o miliony

- Kluby wykładają miliony na zmontowanie składów, ustalają cele, a jedna decyzja sędziego może to wszystko zniweczyć. Więcej czujności panowie - apeluje Ostafiński. - Szkoda GKM-u, bo pojechali świetny mecz - dodaje Galewski.

przeczytaj cały artykuł


zet999

Dlaczego żuzel tkwi w średniowieczu. Jest XXI wiek i są stosowne do tego urządzenia elektroniczne. Czujnik ruchu może informować sędziego kto z zawodników ew. się poruszył. Jeżeli do momentu przyciśnięcia guzika nikt się nie poruszył i dodatkowo nie dotknie taśmy - start jest prawidłowy.

Warto też przypomnieć sobie zawody 50 lat wcześniej. Nie było elektroniki i nie było powtarzania startu jeżeli nie było dotknięcia taśmy.
ZET999

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k 53 GKM

Popieram.Panowie Redaktorzy PILA to kolejny przyklad nieudolnosci, zdrowego myslenia o zuzlu,przez ,,sedziow i komisarzy,,np. Najwer ,Janiczak to RECYDYWA,,,,,,Tyle...To juz sie robi nagminne,,,TZW.,,,,,,pomylki i regulamin....Panie Zbyszku Fialkowski,,.Ziomalu...Anulowac kare dla Pily przez CENTRALE.Walkower to ,,,dupa,,w PLZ 2 .nizej zaden Klub nie spadnie...Licze na to:::))).Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.