Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Tuzimek: Szamani od przepisów ukradli nam futbol (felieton)

Po meczu na szczycie Ekstraklasy mówi się głównie o sędziowaniu i o tym, czy zespół arbitrów (wraz z tymi, którzy siedzą w wozie VAR) wypaczył wynik spotkania Lechia - Legia, czyli być może wypaczył kwestię najważniejszą: do kogo trafi tytuł MP.

przeczytaj cały artykuł


Ari Haswari

Lechia teraz psioczy na sędziów. A kto im kazał grać pasywnie przy prowadzeniu 1:0? Na grę pasywną może sobie pozwolić drużyna mająca przewagę 3-4 bramek, a nie 1-ej!!!! Lechia po prostu podzieliła los np. Egiptu w meczu z Urugwajem czy Nigerii w meczu z Argentyną. Przez swoją głupotę przegrali, więc nie zwalają winy na sędziów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PiKey

Tyle, że to jak grała Lechia w 2 połowie nie ma tu nic do rzeczy. Należały sie jej dwa karne, które nie zostały podyktowane. Dodatkowo Jędrzejczyk niezależnie czy w 2 minucie zobaczyłby żółtą czy czerwoną nie powinien dokończyć tego meczu na boisku. W ciemno zakładam, że Lechia wówczas nie przegralaby. Kto wie czy Stefanski i spółka na wozie VAR nie przyznali właśnie tytułu MP

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.