Wątek dotyczący artykułu

PlusLiga. ZAKSA - ONICO: nie milkną kontrowersje po finale. Decyzja arbitra niezgodna z wytycznymi PZPS

Skandal z końcówki meczu sprawił, że wynik pierwszego meczu finałowego PlusLigi pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle i ONICO Warszawa zszedł na drugi plan. Więcej niż o końcowym wyniku (3:2), mówi się bowiem o błędach sędziego Wojciecha Maroszka.

przeczytaj cały artykuł


elodreip

Powtórzę się jeszcze raz! Maroszek wypaczyl wynik najważniejszego meczu w sezonie i powinien natychmiast podać się do dymisji z funkcji przewodniczącego Wydziału Sędziowskiego bo skompromitował środowisko sędziowskie. Powinien być też zawieszony w prowadzeniu meczów plus ligi na pół kolejnego sezonu. Każdy kto grał w siatkówkę wie jak bardzo rozbija psychikę jak kończysz mecz a ktoś każe ci grać. Nie jestem kibicem Onico ale naprawdę chłopaków skrzywdził Maroszek bo cofnięcie decyzji wybiło z rytmu nie było szans żeby się pozbierać. Maroszek miej honor odejść wielokrotnie zgrywaleś cwaniaka na słupku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
skandal10

To jest tzw. kwadratura koła. Bez dobrego rozwiązania. Jak ustąpi że stanowiska to oficjalnie przyzna się do błędu. Wtedy zaprotestuje Zaksa, środowisko się podzieli a trzeba by znaleźć sensowne rozwiązanie tej sytuacji. Jakie. Bo w powtórkę meczu nie wierzę.
Wszyscy wezmą na przeczekanie. Czas goi rany. To nie pierwsza i nie ostatnia wpadka sędziów. Szkoda jednak, że nie mówi się o meczu, o finałach a o arbitrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xomki

Tylko skąd wyrok akurat na pół sezonu? Od wydawania takich decyzji są ludzie, którzy się tym zajmują. Proszę nie osądzaj bez poznania sprawy od drugiej strony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.