Wątek dotyczący artykułu

I liga: remisowo w obu parach. STK Czarni Słupsk pierwsi w sezonie zdobyli halę FutureNet Śląska Wrocław

Sporo emocji przyniosły kibicom mecze numer dwa w obu półfinałowych parach rozgrywek I ligi koszykówki mężczyzn. Rawlplug Sokół Łańcut i STK Czarni Słupsk doprowadziły do remisu.

przeczytaj cały artykuł

dygresja

Ooooch heloouuu, przypominam Koledze, że wybiera się Kolega do Bydgoszczy...
Jak mawiają - dopóki piłka w grze, dygresja nadziei nie traci.
Dziś ewidentnie, wczoraj zaś wyraźnie - Adrian Kordalski show.
Wulkan energii, był wszędzie, szybszy od wiatru :).
Jestem pod wrażeniem.
Przed Śląskiem pięć dni na ogarnięcie i wymyślenie prochu na obronę słupszczan.
Ufam, że damy radę :)!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HalaLudowa

Napisałem w związku z Bydgoszczą, że nie dzielę skóry na Niedźwiedziu. Ps. Czarni są przygotowani na Śląsk, teraz czas nam odrobić lekcję. Mam nadzieje, że Radosław to potrafi. Nie jestem przesądny, ale ostatnie plejofy w PLK przegraliśmy właśnie ze Słupskiem. To wtedy Emil na pytanie o porażkę rzekł, że "our players are morons. Thay can't pass the ball". Oby historia się nie powtórzyła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dygresja

Niedźwiedź nie dałby podzielić tej skóry, no way ;).
Ja wolę pamiętać ten rok, kiedy awansowaliśmy do PLK z pierwszej ligi.
I tego będę się trzymać przez te pięć dni :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.