Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Kuczera: Kolejna fuszerka w wykonaniu Williamsa. Czy to jeszcze dziwi? (komentarz)

Jeśli coś może pójść źle, to w Williamsie na pewno pójdzie. Zespół uwinął się z odbudową samochodu Roberta Kubicy na Grand Prix Azerbejdżanu, a popełnił błąd w tak błahej sytuacji jak wypuszczenie Polaka z garażu przed startem wyścigu F1.

przeczytaj cały artykuł


Prawa_ręka_prezesa

Dlaczego czepiacie się Kuczery? Gdzieś napisał nieprawdę? Pomyślcie trochę, tu nie chodzi o to że Williams odbiera Kubicy szansę na jakieś punkty (nie mówiąc o podium), bo wiadomo że z tym bolidem nie ma na to szans ani dla Roberta, ani dla Russella. Tu chodzi o to, że przez totalny bałagan, błędy w zarządzaniu i brak profesjonalizmu odbierają mu szansę na godne zaprezentowanie się chociażby na tle zespołowego kolegi, które dałoby mu szansę na zmianę teamu na sezon 2020. Jeśli przez BRAK CZĘŚCI te dwa bolidy reprezentują dwa różne poziomy dna, to o czym my mówimy? Do tego puszczenie zawodnika na 9 minut przed czasem, w sporcie gdzie liczą się ułamki sekund... brak słów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PIotr CIempiel

Na glównej stronie wp , zdjecie Kubicy i tekst "Legenda F1 przeistacza sie w karykature" Po przeczytaniu calego artykulu w koncu dowiadujemy sie że "Przykro to pisać, ale z legendy F1 stajnia z Grove przeistacza się w karykaturę zespołu F1. Dlaczego to robicie ,bo to jest czysta manipulacja. A pisanie o Kubicy,to moze pan Kuczera zostawi prawdziwym fanom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.