Wątek dotyczący artykułu

Pilscy kibice solidarni ze swoim klubem. Nie chcą pieniędzy za bilety

W ostatnim czasie pilski ośrodek jest na ustach całej żużlowej Polski. Niestety, o Polonii mówi się wyłącznie przez pryzmat skandali. Miejscowi kibice są solidarni ze swoim klubem w trudnym dla niego okresie i nie chcą zwrotów pieniędzy za bilety.

przeczytaj cały artykuł


Maveral

1. Moim zdaniem najbardziej winni są działacze z Piły, że doprowadzili do takiego zadłużenia klubu. Zapewne z torem nic nie robiono, bo nie było na to kasy i w końcu ten się "wyjeździł".
2. Oczywiście marynary nie są bez winy, bo ktoś ten tor odebrał w marcu, komisarz uznał go przed zawodami za regulaminowy... i nagle się zrobił nieregulamonowy? Parodia.
3. Chyba najważniejsze. Stety/Niestety, ale klub z Piły zgodził się przed rozgrywkami na taki regulamin. Tak, co roku władze klubów muszą coś takiego podpisać. Nie można teraz mieć pretensji, że GKSŻ według tego regulaminu postępuje. Wiele jest w nim do zmiany, a wystarczyłoby, żeby przed rozgrywkami kilka klubów tego nie podpisało i może w końcu nastąpiły by jakieś zmiany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.