Wątek dotyczący artykułu

Lotto Ekstraklasa. Lechia - Legia. Mocny komentarz Adama Mandziary. "Opowiadanie bajek to specjalność Braci Grimm"

- Jeżeli Szef Sędziów akceptuje i daje przyzwolenie na takie karygodne błędy swoich podopiecznych, to znaczy, że może nie jest odpowiednią osobą na tym stanowisku - mówi Adam Mandziara, prezes Lechii Gdańsk.

przeczytaj cały artykuł

Jaga-fan

Co roku jest ten sam wałek, a co ja muszę to ja wiem sam, co rok temu było mniej widoczne oszustwo ??? być może, bo w tym roku to już pobiliście rekordy bezczelności .......to fakt.......cały świat się śmieje z Polski dzięki waszej złodziejskiej postawie, i to jakże bezkarnej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Karo1

Hahaha, takie ogolniki to nie sa fakty. Najlatwiej popisac sobie brednie "co roku ten sam walek". Ja wiem, ze przy waszym miejscu w tabeli to juz nie wytrzymujecie nerwowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Jaga-fan

to nie ludzie zwykli, tylko legioniści, więc nie pisz mi bzdur, wy nawet jak was złapią za rękę podczas kradzieży to mówicie że to nie jest..... wasza ręka........przecież to typowo warszawskie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
combo

gdzie wasz mistrz,rok temu sie odgyzałes ze za rok-tylko który?gdzie wasz puchar-baty w finale i do domu,,,chłopie za te coroczne ujadanie,kwiczenie i sianie zametu powinienes załozyć na siebie wór pokutny w ramach skruchy ,przyjechac na łaziekowską i wszystkim legionistom w formie zaszczytu buty czyscic..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Jaga-fan

To nie jest artykuł o naszym mistrzostwie lub pucharze........tylko o waszym ZŁODZIEJSTWIE.........nie zauważyłeś ???..........jakie to typowo warszawskie :))), zmienianie tematu :)).......ZŁODZIEJSTWO pozostanie ZŁODZIEJSTWEM......tego tematu nie zmienisz koleżko legionisto :)))

| Odpowiedz
blokuj
combo

dla mnie wazne sa przepisy a nie twoje ujadanie bezpodstawne o złodziejstwie..lepiej zacznij juz przezywac dzisiejsze baty od lechii

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
lragus

Teraz tak serio. Możesz pisać jak człowiek chociaż trochę inteligentny, który nie jest analfabetą i przestac uzywac ciagle tych wielokropkow? Ja wiem ze ilosc kropek w danym komentarzu odpowiada ilosci szarych komórek uzytych przez twój mózg ale poprostu nie da sie tego czytac.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.