Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. GKM - Sparta: Milik wraca do jazdy (składy)

W najbliższy piątek MRGARDEN GKM Grudziądz podejmie Betard Spartę Wrocław w ramach 4. kolejki PGE Ekstraligi. Poznaliśmy awizowany skład gości na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

Mr.Been

Ktoś w Sparcie powinien podjąć w końcu decyzję,odstrzelić Milika czy Fricke,któryś z nich musi zrobić miejsca dla...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mr.Been

On już kasę bierze tylko z toru,wiesz co to oznacza.AR na bank coś szykuję,nadal się upieram przy Gregu czy komuś się to podoba czy nie.W tym składzie ciężko będzie o play off.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mr.Been

Nie zrozum mnie źle,ja nie mam nic do Milika czy Maxa,ale w tym roku liga jest za mocna aby pozwolić sobie na sentymenty,we Wrocławiu kasa jest,co z tym idzie spore wymagania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
doc holliday

Również liczyłem na odbudowę, ale niestety pupa.
Wiesz, ja byłem na meczu w Pile i Tarnowie, kiedy przez nieobecność GH straciliśmy ZŁOTO !

| Odpowiedz
blokuj
Mr.Been

Ja też byłem,pamiętam te czasy,tak czy inaczej to jedyny zawodnik na rynku godny Sparty.Pamiętaj jedno,cierpliwość Janowskiego czy Taia powoli się kończy,oczywiście zastępując Milika czy Fricke mają z tego korzyść,ale bez przesady mają też ambicję!

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

dziadzia bez biegu z pod tasmy z przeciwnikiem ktory 2 razy nie przyjechal na finaly zawodnikiem godnym Sparty ? Ej Henkok uj ci na imie raczej :)

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

niby kto zainteresowany zmiana klubu ;) w dodatku pasujacy do Wroclawia . W dodatku np zaden Pl senior nie wladuje sie do Sparty na rok ;) skoro wiadomo ze nr 3 bedzie mial Maksym . Wyciagamy najlepszych mlodych .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
doc holliday

Zgoda kolo to kaczka pismaków, ale Fricke nie powala!
Wyprowadziłem się z Karłowic w góry ( Dzikowiec), jak tam z Krzysiem Janowski i Sławkiem Gonciarzem (niezapomniane wieczory na Sęmpolnie) i z innymi chłopami złotej Sparty.

| Odpowiedz
blokuj
Mr.Been

Nawet w Anglii,zobaczymy jak to będzie,ja uważam,że dojdzie do zmian w składzie,no chyba,że Gleb "odpali"na dobre,czego mu życzę.

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

Porownujemy goscia po ciezkiej kontuzji ze srednia 0.750 no name ktoremu udaly sie jedne zawody w DPS czy innym SON do Maxa ktory zrobil 1,6 w tym sezonie . Ja nie wiem po co i komu ten Gleb . Bo to poziom Lobzenki a nie Emila . Ztem niech spada ze swoimi 2 punktami na wypo do jakiegos 2 ligowego klubu gdzie moglby jezdzic jako gosc .

| Odpowiedz
blokuj
Mr.Been

Gleb będzie lepszy od Fricke już w tym sezonie,gdyby nie kontuzja już dawno byłby w pierwszym składzie.Fricke to utopiona kasa w błocie.

| Odpowiedz
blokuj
doc holliday

może, ale był lepszy.
W mojej ocenie, jeśli MF w tym sezonie słabo pojedzie,to w następnym roku raczej we Wrocku nie będzie pomykał.(Drabik).

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

Kildemand tez byl lepszy ;) moze zuzlowcy nie moga dostac zbyt wiele razy w leb . A MaX Peter Przedpelski mieli w ciagu ost czasu kilka powaznych wstrzasow M o ktorych sam Tomasz mowil ze ze wszystkich dzwonow to wstrzasy mozgu zabieraja najwiecej zycia ...

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

To byl dpbry odcinek :) Waldus upasiony jak ojciec juz . Pamieasz starego Szube . To byl as . Zabraklo troche Henia Maliny Wojtka Konczyllo . Wiesz ze On dalej ma w sobie ogien .prawie 70 dyszek i facet szkoli mlodch adeptow . Dadza mu szanse w klubie to szkolka stanie na mogi w pol roku

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.