Wątek dotyczący artykułu

Jan Tomaszewski o meczu Lechia - Legia: Polska piłka została zabita przez pana sędziego

- Lechia powinna być mistrzem, bo mecz z Legią powinien być unieważniony i następnie powtórzony, a sędzia dożywotnio zdyskwalifikowany - mówi WP SportoweFakty Jan Tomaszewski, który w ten sposób komentuje mecz Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (1:3).

przeczytaj cały artykuł


Zbyszek Zborowski

Tomaszewski ma rację i nie ma bo każdy Sędzia boi się o swoją posadę, i będzie brał stronę miszcza. Tomaszewski nie zwolni Sędziego a miszcz chyba tak. Tak więc lepiej mieć miszcza Polski niż Mistrza Polski w tym kraju. Przynajmniej Sędziowie nie dostaną kar i nagan razem z załogą Varu. Dożywotni prawie miszcz boi się tylko Wisły, Lecha i Niecieczy, Ruchu, Widzewa, Polonii Bytom, Zawiszy, Górnika Zabrze, Mielca i paru innych drużyn. Dlatego one mają takie straszne problemy. Za tym miszczem Legią stoi potem problem z Kadrą Narodową no bo kto nie ucieknie z kraju to nie zagra. Nawet w Canal+ widać problem z tym miszczem Legią. Wydaje mi się, że Legii powinno się dać dożywotni tytuł miszcza a w kraju przeprowadzać rozgrywki o Wicemistrza. Jednocześnie brawo dla Tomaszewskiego, że cały swój autorytet aż tak ryzykuje dla dobra Polskiej Piłki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.