Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Paweł Miesiąc liderem Motoru. Przerósł nawet oczekiwania prezesa

Rewelacją tegorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi stał się Paweł Miesiąc. 34-latek w ostatnim meczu w Częstochowie zdobył 12 punktów.

przeczytaj cały artykuł

Tomek z Bamy

Do lamotte. ty i zasady? Mielismy sie spotkac w sadzie,napisales ze podejmujesz wyzwanie,zaraz po tym usunales posty w ktorych zaznaczyles ze sie spotkamy w sadzie,na live Motor-GKM,wyzywales mnie,ja kontrowalem,znowu usunales posty i podales do admina,po chwili dali mi bana,jestes klamca,falszywym czlowiekiem bez zadnych zasad,na pewno w zyciu sprzedales niejednego czlowieka...Wczoraj wielki znawco zuzla,kibicu od lat 80tych ,napisales ze Piotr Swist zdobyl IMP:)Oczywiscie post szybko usunales,bo nawet do bledu nie potrafisz sie przyznac. Znasz sie na zuzlu jak Kaczynski na babach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.