Wątek dotyczący posta na blogu

TYPER 4 LIGI - 2 RUNDA - 2/3

Black Wars

Witam :) Tutaj będzie kontynuacja 4 LIGI oraz nowe zestawy par uczestników (awanse i spadki)  oraz nowe zestawy drużyn do. Będzie czas nas rozegranie 9 kolejek czyli pełne 3 RUNDY. Każda RUNDA będzie trwać przez dwa weekendy : 1 kolejka w pierwszy weekend, a w drugi weekend 2 kolejka (sobota) i 3 kolejka (…)

przeczytaj cały artykuł

Black Wars

Witam :)
Czas dla gospodarzy czyli dla podających pierwszy swoje typy skończył się z godz 20.oo.
Od teraz kto pierwszy ten lepszy. :)
Do tej pory swoje typy podało 4 uczestników i wszyscy poprawnie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam :)
Do tej pory swoje typy podało 9 uczestników i wszyscy poprawnie. :)
Jutro pierwsze spotkania o godz. 15.30, a za tydzień w weekend 2 kolejki (2 w sobotę i 3 w niedzielę). DO jutra i dobranoc ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

1 kolejka
Tak dla przypomnienia zapominalskim brak typów :)
1 liga - Przemek i Kasyx
2 liga - Ilona i jerrypl
3 liga - Włókniarz Forever i RRToruń

| Odpowiedz
blokuj
Black Wars

1 kolejka
Jeszcze 20 pozostało 20 minut dla spóźnialskich : jerrypl i Kasyx.
Kasyx to zwycięzca rundy zasadniczej w SUPER TYPERZE, a jerrypl to zwycięzca SUPER TYPERA. Ech te tuzy. :)
Przypominam dla spóźnionych zółta kartka, a nie podanie typów (wszystkich w kolejce) czerwona.
Do tej pory swoje typy podało 14 uczestników i wszyscy poprawnie. :)
Pierwsze spotkania z zestawu o godz. 15.30.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Black Wars

Ok Nie zauważyłem. ;) Zanotowałem sobie tylko kolegę RRToruń bo patrzyłem z telefonu w kolejce do kasy, a w domu w laptopie nie sprawdzałem wcześniejszych typów. Jak zwykle Ty prawie na ostatni gwizdek, a właściwie to przed pierwszym gwizdkiem. Pozdrawiam. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.