Wątek dotyczący artykułu

Tomas H. Jonasson: Dostałem propozycję kontraktu, za który mógłbym sobie kupić hamburgera (wywiad)

Tomas H. Jonasson nie ma szczęścia do stabilizacji w klubach, w których jeździ. Szwed mocno interesuje się przyszłością pilskiego żużla, gdyż to na Polonii oraz na długim torze skupił się w tym sezonie.

przeczytaj cały artykuł


Marco Polonia

Jonasson jest bardzo pozytywnym przykładem że nie zawsze trzeba uciekać z statku który nabiera wody, niekiedy trzeba uwierzyć że kapitan opanuje sytuacje. T.HJ uwierzył i pozostał i gdy sytuacja wydawała się opanowana na klub zaczęły spadać kolejne ciosy. Polonia ma różne problemy organizacyjne ale prowadzą go nowi ludzie którzy objęli go z marszu . przyszli na ratunek w sytuacji wydawało się beznadziejnej. Walkower na pewno dobije klub a trzeba przyznać że spraw nie jest zero jedynkowa. Duży udział miał tu komisarz i tego zlekceważyć nie wolno. Dla ducha sportu tego walkowera należy przynajmniej zawiesić, i pozwolić powtórzyć ten nieszczęsny mecz. GKSŻ ma możliwości by wesprzeć merytorycznie Polonie aby takich błędów nie popełniał.Zniszczyć ośrodek to nie problem odbudowa jednak tak, tym bardziej że w niedziele zawinił mocno komisarz zawodów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic122

Dokładnie. Według sprawiedliwości i ducha sportu ten walkower powinien być cofnięty i mecz powtórzony skoro za to że tor sie rozpadł na meczu wine ponosi komisarz. Tylko czy GKSŻ wie jeszcze co to sprawiedliwość czy duch sportu. Mam wątpliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.