Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Maciej Janowski z kontuzją obojczyka. Nie pojedzie w półfinale SoN. Jego miejsce zajmie Patryk Dudek

Maciej Janowski nie jedzie na sobotni półfinał SoN. Zawodnik po śmiałym ataku w meczu MRGARDEN GKM - Betard Sparta doznał kontuzji obojczyka. Nie był zdolny do dalszej jazdy. Jego miejsce w kadrze zajmie Patryk Dudek.

przeczytaj cały artykuł


Fives75

No poszalał. Niestety. Szkoda. Tak naprawdę to będzie trudny sezon bo chyba wszyscy liderzy naszej kadry są pod formą. Dudek, Janowski, Zmarzlik, Pawliccy jakby ciągle czegoś szukali. Nawet nie wyobrażam sobie żeby mogli nas reprezentować Protas lub Holta (no w sumie w formie to czemu nie ale....) Ciekawe czemu nie Maksym. Chyba lepiej jedzie niż Patryk. Nie ważne. Oby to był dobry wybór.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Z Poznań

Mylisz się. Zobacz co robi dla Unii w tym sezonie Pawlicki. Co mecz to 12 pkt. To doskonały wynik zważywszy na to, że jest w parze z młodzieżowcem i nie zawsze może liczyć na jego pomoc. Za to jest najlepszym w lidze "pomagierem". Zawsze pomaga w parze i tu nie ma co szukać lepszego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.