Dyskusja

Rajdek

1.Michael Jepsen Jensen 1*, 2*,2,3,1
2.Nicki Pedersen 2,3,0,1*,0
3.Patryk Dudek 3,1*,3,2,0
4.Piotr Protasiewicz 1,2,2*,0
5.Martin Vaculik 1,3,3,2,3
6.Norbert Krakowiak 2,0,0
7.Damian Pawliczak 0,0,0
...............
9.Szymon Woźniak 3,1*,1,1,2
10.Peter Kildemand 0,2,0
11.Krzysztof Kasprzak 2,1,1*,2,3
12.Andreas Thomsen 0,0,2,3,2*
13.Bartosz Zmarzlik 3,3,3,3,1*
14.Mateusz Bartkowiak 1,0,1*
15.Rafał Karcmarz 3,2*,1,0
Mój typ 47:43 Dla Stali

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KACPER.U.L

Jeśli kibice Stali pozdrowią Vacula jak kibice Wella na MA banerem to być może Vacul uciszy Jancarza.I,stawiam na to,że panowie Zmora-Vaculik przybiją sobie Piąteczki:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gekon

Wg mnie to pan Zmora po tym meczu uświadomi sobie, że z "g#wna bata nie ukręci" i trzeba było dorzucić te kilka złotych i mieć Vaculika niż "budować" skład oszczędnościowy i liczyć na cud, że nagle Kildemand zacznie świetnie jeździć a Thomsen sprawdzi się w Ekstralidze. Wcale mnie nie zdziwi komplet Vaculika lub solidne np 12pkt. Z pewnością nie liczę, że nagle mu mecz nie wyjdzie i zdobędzie 4pkt. Sercem za Stalą, ale porażkę realnie biorę pod uwagę. Po porażce tłumaczenia będą jak zwykle te same: Połowa toru jest zacieniona; trenowaliśmy w dzień a mecz był już pod wieczór; było chłodno jak na maj i silniki inaczej pracowały (ale z redbykiem i potworem to przy każdym wywiadzie bo taki upał, że trzeba pić); Falubaz zaskoczył nas ustawieniem; zupełnie nie spodziewaliśmy się tak dobrej jazdy Dudka; Bartkowiak jest debiutantem i przyjdzie jeszcze czas na jego punkty; Kildemand jeszcze musi popracować przy sprzęcie; wybiła nas z rytmu przerwa po 4 biegu i reszta klasycznego pierdzenia. Obym się gruuubo pomylił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.