Wątek dotyczący artykułu

EBL. Stelmet zlekceważył MKS. Problemy na własną prośbę

- Myślę, że moi zawodnicy zlekceważyli to, na co stać dąbrowian - mówi Igor Jovović, trener Stelmetu Enei BC Zielona Góra, po meczu z MKS-em Dąbrowa Górnicza (88:80). - Pokazaliśmy, że jesteśmy gotowi na play-off - stwierdza Jacek Winnicki.

przeczytaj cały artykuł

Asphodell

No to wszystko jasne. Już wiadomo skąd te porażki w VTB, Stelmet po prostu lekceważył rywali:) Ostrów mógł wygrać, gdyby chciał, ZG lekceważy rywali, dzieje się :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

Ach, żeby to było takie proste. Stelmet ani nie lekceważy przeciwników ani nie wykazuje oznak braku zaangażowania w walkę. Czy sądzisz że przebiegnięcie całej długości parkietu zakończone koszem kosztuje mniej wysiłku niż to ze stratą? Im nie wychodzi (a w zasadzie ostatnio mają okresowe zawieszenia) bo mają poprzestawiane w głowach. I potrzeba specjalisty który to poukłada. I piszę to pewnie setny raz....
A co do pozostałych problemów. Przez lata przyzwyczaiłem się do gry opartej na obronie. Teraz nowy trener stawia na atak. Mi trudno to zaakceptować, ale ponoć tak grają najlepsi. Jeśli będzie akceptowalny wynik, to ok. A mi do rozgrzeszenia wystarczy kolejny rok z walką o medale. Bo będzie to oznaczać że jesteśmy nadal znaczącym w PLK zespołem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.