Wątek dotyczący artykułu

Lotto Ekstraklasa. Legia - Piast: Waldek King podbił Warszawę! Piast lepszy od Legii!

Piast Gliwice dokonuje w końcówce sezonu rzeczy wręcz niebywałych! Zespół Waldemara Fornalika ograł w sobotni wieczór w Warszawie Legię 1:0 i potwierdził mistrzowskie aspiracje. Bohater - Gerard Badia, strzelec jedynego gola.

przeczytaj cały artykuł


hen1207

Teraz wszyscy razem: Le-gła War-sza-wa, Le-gła War-sza-wa, Le-gła Le-gła Le-gła Le-gła Le-gła War-sza-wa; hahaha
ps. zachowanie obrony i bramkarza przy bramce to okręgówka! gratulacje oby tak dalej! Trener L skarży się właśnie że Piast strzelił a oni musieli atakować (hahaha miszcz na własnym boisku skarży się że MUSIELI ATAKOWAć !!!! żenada...)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
degu

"Trener L skarży się właśnie że Piast strzelił a oni musieli atakować"....a przeciez to taka "rażąca różnica klas "???...panie trenerze! niech pan zrozumie w końcu, że poprzednie mecze wygrywaliście z Piastem tylko dzięki "przychylności " sedziów...a szczegónie jednego ..."bydgoszczanina" z Warszawy, który kolejkę przed meczem Piasta z Legią "wykartkował" zawodników z Piasta, a potem jako sędzia VAR (WAR) w waszym meczu z Piastem nie reagował na przewinienia legionistów !!!!....I to jest źródło tej rzekomej "rażącej różnicy klas"....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.