Wątek dotyczący artykułu

Ekstraklasa. Carlitos krytykuje Lechię Gdańsk. "Trzeba mieć jaja, żeby powiedzieć, że jesteś gorszy"

Nie milkną echa zwycięstwa Legii z Lechią (3:1). Carlitos zapewnia, że warszawiacy byli dużo lepsi i wygraliby niezależnie od okoliczności. - Trzeba mieć jaja, żeby powiedzieć, że jesteś gorszy - krytykuje piłkarzy Lechii napastnik Legii.

przeczytaj cały artykuł

KamaWROC

Markus Merk
"Oczywiście sytuacja jest bardzo kontrowersyjna, nie jest czarno-biała! Ale biorąc pod uwagę najnowsze interpretacje IFAB, nie ma tu mowy o przewinieniu, nie ma rzutu karnego, a co za tym idzie, nie ma żadnej kary dla zawodnika. Dlaczego? Dlatego, że ręka znajduje się na ziemi, w tej sytuacji służy tylko do "podtrzymania" ciała. Taki jest mój werdykt" - przekazał najsłynniejszy niemiecki sędzia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KamaWROC

Prawdopodobnie tak jest jak piszesz. Tak Legia jak i Warszawa w obiegowej opinii są nielubiane.
Tak jak nie lubi się Berlinczyków, Paryżan i np mieszkańców Nowego Yorku. Na całym świcie nie lubi się ludzi ze stolic. A czy słusznie? Zapewne większość nie była w stolicach ale oceniają pierwsi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KamaWROC

NY nie jest stolicą, dlatego napisałam Berlinczyków, Paryżan i np mieszkańców NY (jako dodatek). Widać nie jesny przekaz był z mojej strony. W Nowym Yorku jest mieszanka ludności tak jak zachowując proporcje w Warszawie. Stąd ten przykład.

Skąd ta buta i obrażanie Panie Piotrze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.