Wątek dotyczący artykułu

EBL. Niespodzianka w Zielonej Górze! MKS Dąbrowa Górnicza doprowadził do remisu!

MKS Dąbrowa Górnicza pokonał Stelmet Zielona Góra 97:89 i wyrównał stan rywalizacji w ćwierćfinale play-off Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł


Gabriel G

No, przyznam, że Stelmet to potrafi wprawić kibiców w osłupienie. Nawet takich obserwatorów jak ja, bo o kibicach samego Stelmetu to nawet szkoda gadać. Mozna im tylko współczuć. Powiem tak : takie sytuacje nie powinny sie zdarzać. Ja rozumiem, że to sport, że to koszykówka a więc gra szybka i podatna na zmiany wyniku. Ale są jakieś granice. MKS jest pokiereszowany personalnie i na boisku przeciwnika, który uważa, że chce odzyskać Mistrza nie ma prawa wygrać więcej niż jedną kwartę. I to nie za duzo. A nigdy mecz w play-off. Zachodzę w głowę jakie mogą być przyczyny, jesli jest ich kilka lub jaka przyczyna, jesli jest jedna, do takiej postawy zespołu. Przyznam, ze nie rozumiem tego. Jeszcze bym ewentualnie dopuszczał jakieś lekceważenie rywala gdyby pierwszy mecz Zastal wygrał - powiedzmy - 30 - 40 pkt i na drugi wyszedł zbyt pewny siebie. Ale po pierwszym meczu Zamojski mówił, że niepotrzebnie przespali fragmenty meczu i uciekła im koncentracja więc w meczu nr 2 do tego już nie dopuszczą. Teraz mamy sytuację, w której już nikt, nic nie może zrobić. Juz nie ma na nic czasu. Już sie nie wywali trenera i nie zmieni składu. Mozna tylko czekać i patrzeć co z tego wyjdzie. Jesli jest tak, że w druzynie Zastalu są jeszcze jakieś pokłady sportowej złości to ta porazka, by nie rzec klęska, musi je obudzić i w Dąbrowie Stelmet powinien dwukrotnie zmieść MKS z parkietu. Ale jesli ta lekcja nie zadziała to jest to zespół kompletnie stracony i do całkowitej przebudowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dygresja

"Zachodzę w głowę jakie mogą być przyczyny, jesli jest ich kilka lub jaka przyczyna, jesli jest jedna, do takiej postawy zespołu. "
Naprawdę???
Różnica między Dąbrową a Zieloną Górą jest taka, że jedni, może nie dobrowolnie, wyciągnęli trupa z szafy, a drudzy dalej piorą brudy w swoim domu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wojtek2u

rok temu trzeba było rozgonić towarzystwo, to są leniwe dziadki, brak walki, Koszałek snuje się po parkiecie. O innych szkoda pisać. tylko Hosley walczy. Daleko nie zajadą...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.