Wątek dotyczący artykułu

EBL. Niespodzianka w Zielonej Górze! MKS Dąbrowa Górnicza doprowadził do remisu!

MKS Dąbrowa Górnicza pokonał Stelmet Zielona Góra 97:89 i wyrównał stan rywalizacji w ćwierćfinale play-off Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

Pizzo

O Humphreya nie będę pytał bo można od biedy przyjąć że to była transakcja wiązana z Justicem. Ale ja się pytam kto i po co podpisywał kontrakt z Tomkiem Kelatim jeśli w poprzednim meczu wyszedł na mniej niż dwie minuty a dzisiaj nawet nie znalazł się w składzie meczowym pomimo polskiego paszportu. Mam rozumieć że juniorzy którzy znaleźli się w składzie prezentują wyższą formę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
qqryq

A dowcip polega na tym, że z nagrzanym Gabem my Justica nie potrzebowaliśmy a jak powietrza trzeba nam było gracza na 4/5. Ale my sie pozbyliśmy najpierw Tanka a następnie Erica (ten miał niewłaściwy wyraz twarzy na treningu ;)) i teraz jest zong. Na 4 mamy niemotę bez zmiennika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.