Dyskusja

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
STAL.G_1771

Dzięki Artur :) Mimo to mają chłopaki nad czym myśleć ale jestem przekonany że odrobią tą pracę domową jaką nam zadaliście tym ciężkim wpier....jaki otrzymaliśmy ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ARTUR FALUBAZ

To prawda,Bartek zaliczył dziś wypadek przy pracy ale dramatu mimo przegranej nie ma.A sam mecz?REWELACJA,żeby wszystkie mecze były na takim poziomie jak lubuskie derby to byłaby super sprawa:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL.G_1771

Tyle co Bartek dla nas dobrego zrobił to u mnie na pewno ale podejrzewam że i u wielu kibiców Stali ma dożywotni dług wdzięczności i kredyt zaufania :) Nie jest robotem i może czasem przyjść słabszy okres, Pepe też wielu odsyłało na emeryturę a tu patrz, kosmiczna jazda( mega szacun dla Piotrka). Dzięki za dobre słowo, widowisko pierwszorzędne i oby tak dalej jak mówisz a będziemy świadkami kolejnych spektakli. Pozdro i jeszcze raz winszuje tej pięknej wygranej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Vuja

Spoko, sam mam dwóch dobrych kolegów z Lublina. Ponoć fajne miasto, nie bylem osobiście ale chętnie sie bym wybrał. Pozdro i zdrówko!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.