Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Get Well Toruń stracił lidera, a faulujący jechał dalej. Jacek Frątczak: Należy się nad tym zastanowić

Osłabiony Get Well Toruń przegrał z forBET Włókniarzem Częstochowa 39:51. Duży wpływ na przebieg spotkania miała kontuzja Jasona Doyle'a w jego drugim starcie. Po spotkaniu Jacek Frątczak odniósł się do tego przypadku, dając pewną sugestię.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

2 lata temu była niemal identyczna sytuacja w meczu Rybnik -Toruń. Fredka wysłał do szpitala Przedpełskiego w jego drugim starcie i jechał dalej(żółta kartka). A Toruń był już wówczas osłabiony brakiem kontuzjowanego Hancocka i Miedzińskiego. I z wyniku 9-15 zrobiło się na koniec 49-41.
O mały włos nie skończyło się to wówczas spadkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Owszem, spadek zajrzał nam w oczy. Nie pierwszy raz. Ale jeszcze bym się wstrzymał z oceną, kto jest głównym kandydatem do spadku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sebastian Pia

Kontuzje kontuzjami... jedziecie piach, brak juniorki, Kościuch, nierówny Iversen, Holder, brak lidera...Dwa mecze nastepne i znowu w pałe....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Cysio

Decyzje transferowe w Toruniu to dramat. Co do tego zgoda. Kościuch, Bogdanowicz. Zakup Iversena też mi się średnio podobał.
Od początku Termosa transfery w Toruniu o pomstę do nieba wołają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Cysio

Pierwszy sezon Termosa i pozwala odejść Emilowi, który latał po MA. Potem Ward. Następnie Vaculik. Każdy z tych 3 zawodników zmieniłby oblicze naszej paki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Mirek65

Nie wiem Cysio ile masz lat? ale pamiętam czasy jak trener Jerzy Kniaż miał do wyboru Kuczwałę Sawine kowalika Krzyżaniaka Światkiewicza i miał cieżki wybór kogo wystawić ?Gdzie jesteśmy dziś ??w czarnej ..... smutne to bo mamy zagraniczniaków w ogóle nie zżytych z naszym klubem (po za czekiem) i brak juniorów !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
emii

Źle się Mirek u Was dzieje i jeszcze ta kontuzja, która dodatkowo mocno osłabia drużynę. My też mamy sytuację niewesola i obawiam się, że wejście do PO będzie bardzo trudne.

| Odpowiedz
blokuj
Mirek65

Emii żalę się bo sercem jestem za moją drużyną ! Kibicuję naszym od 1980 roku ! Przepraszam za wyrażenie
Zdzierałem gardło itd a tu jest jakieś gooowno !!

| Odpowiedz
blokuj
emii

Nie dziwie Ci się, ja to samo mam jeśli chodzi o Spartę, cały czas jakieś dziwne decyzję. A to odstawienie Milika w Grudziądzu mnie rozwscieczylo na maksa a dodatkowo nerw podkrecilam jego jazda w SON, bo smigal.

| Odpowiedz
blokuj
Vlod

Kuczwalskiego, Sawinę, Kowalika i Świątkiewicza... piszesz niechlujnie i kaleczysz nasz język. Chociaż nazwiska postaraj się pisać poprawnie.

| Odpowiedz
blokuj
Anty Asfalt

Sorry że się wtrącam w debatę lecz nie tylko Was miejscowych kibiców nurtuje temat atmosfery jaka panuje w Toruńskim klubie. Z jednej strony są tam niby poważni i znający się na tym sporcie ludzie jak np Kruzynski i wszystko powinno być w jak najlepszym porządku a jednak nie jest. Cała ta polityka transferowa w kilku ostatnich latach to jest prawdziwy dramat. Wychowankowie odchodzą, coroczne polowanie na juniorów z zewnątrz i polscy seniorzy którzy są tylko po to aby się skład z regulaminem zgadzał. Ktoś to potrafi wytłumaczyć?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Cysio

A co mam powiedzieć ? Gomólskiego powinni po pierwszym sezonie pogonić, zamiast zostawiać go na ostatni rok juniorki Pawła. Brak złota 2016 to w największym stopniu "zasługa" Gomóły. Fajfer to co najwyżej na zasadzie na bezrybiu rak i ryba. Krakowiak to pomyłka.
Jak już robią transfery to powinni stawiać na młodych i perspektywicznych juniorów, a nie na stare konie.
A do tego jeszcze pozwolili odejść Zielińskiemu.
Normalnie dramat :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Cysio

Jeśli masz na myśli Termosa, to nie wiem. Już dawno straciłem wiarę, że za jego rządów nasz klub coś osiągnie.

| Odpowiedz
blokuj
Mirek65

Od zawsze uważam Cię za rozsądnego człowieka to w takim razie wytłumacz mi skąd tylu wyznawców obecnej wg nich dobrej sytuacji klubu ??? Zly kaleendarz lub jakoś tam będzie??

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Obawa że może jest ujowo ale stabilnie, a jak zabraknie Termosa to skończy się to jak w 2006 ? Moim zdaniem zupełnie niesłuszna, bo z takim marketingowym skarbem jak MA nowy inwestor bez problemu by się znalazł.

| Odpowiedz
blokuj
jaco

Trzeba było postawić na :
Bartosz Curzytek 2003 -
Michał Curzytek 2002
Z tej mąki będzie z czasem chleb

| Odpowiedz
blokuj
Mateusz Leyk

człowieku, tego zielińskiego to zabierajcie spowrotem, szkoda kasy ładować w tego nieudacznika, takiego pachołka to nie było w Wybrzeżu od słynnego damiana S. 3 pkt w 4 kolejkach i wszystko na "trupach", gość na betonie sie skladac nie potrafi a jak poleją odrobinkę to już tylko modlitwa by sie gość nie zabił, ta wasza szkołka szkoli samych nieudaczników typu pulczynskie, kapcie-sobczynskie i inne tuzy

| Odpowiedz
blokuj
Mateusz Leyk

nasz Karol Żupiński ma 16 lat, Cierniak tez ma 16, a na torze PRZEPASC, i nie chodzi mi o sprzet ktory odgrywa glowna role, ten gosc ma ZERO techniki, on lata po torze jak awionetka w turbulencjach, widziales kiedys tego asa w akcji, czy tylko naczytales sie Kurierze Torunskim ze gosc ma talent bo ma 15 lat i jest z Torunia wiec musi byc dobry? gdyby dostal sprzet e-ligowy to stawiam że Gomólski go nawet na rowerze porobi. nic z niego nie bedzie, Pieszczek w jego wieku robil w 1 lidze powazne punkty a tu koles na rywalu nie zrobi ani jednego, nawet kossakowski o dwie klasy lepiej sie od niego prezentowal w tym wieku. ten transfer to totalna pomylka

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Sugeruję żebyś na przyszłość zweryfikował swoje informacje zanim zaczniesz się wymądrzać. Żupiński(03.06.2002) jest starszy od Zielińskiego(11.10.2002). I już w zeszłym roku zaczął się rozjeżdżać w lidze.

| Odpowiedz
blokuj
Hagon

Mieliście u siebie Turowskiego i wydaje mi się że tu trzeba było walczyć o niego i zainwestować zamiast się pozbywać. Widać że myśli i walczy na torze. Miskowiak jest miękki i przy waszym ciśnieniu by jechał gorzej od Bogdanowicza

| Odpowiedz
blokuj
Zimny81

Szczerze? Kogo lepszego od Bogdanowicza mogliscie wyciągnąć? No moze jednynie Miśkowiaka. Temat Lamparta nigdy nie był realny po awansie Motoru. Zresztą nawet jak się utrzymacie, a my spadniemy, to też nie będzie, bo młody pójdzie do Wrocławia. A Bogdanowicz naprawdę wyglądał fajnie w Nice, lepiej od Krakowiaka. Co się z chłopakiem stało po przejścu do Was, to juz pytanie do osób w klubie.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Bogdanowicz to stary dziad w ostatnim roku juniorki. Który w wieku 20 lat wykręcił w PLŻ1 zawrotną średnią 1,378. I na tyle inteligentny, że doskonale zdaje sobie sprawę że to jego ostatni rok zabawy w żużel więc ma ważniejsze priorytety, jak choćby studia.

| Odpowiedz
blokuj
Saddam

Cysiu, Toruń jest głównym kandydatem do spadku. Tak jak mówiłem UL i 7 równych drużyn, z których KST prezentuje się najgorzej. Pomijam już fakt, że ci drudzy, czyli Lublin mają cały worek pozytywnej energii, są niesieni radością z awansu, Lambert rozkręca się wraz z sezonem, gdy ma więcej jazdy (rok temu było identycznie) a dojdzie Grisza, który nie będzie schodził poniżej 12 oczek na mecz. O parze juniorskiej GetWell nie wspominam. Moim zdaniem jest najsłabsza w lidze.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

A ja Ci odpisałem, że to nieprawda, bo Falubaz za chwilę też odjedzie. Zobaczymy kto miał rację na koniec sezonu.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Cysio

Ludzie różne rzeczy widzą. Jedni białe myszki, a inni 2 wybuchy. A ja widziałem że prokuratura nie oskarżyła nikogo z klubu. A biorąc pod uwagę pod czyim jest nadzorem oraz kto jest właścicielem klubu, z pewnością gdyby tylko miała choć cień poszlaki, to by to zrobiła.

| Odpowiedz
blokuj
elvis

Termos nie jest idio.. zeby takie sprawy samemu zalatwiac.Wiemy kim jest a wlasciwie byla ta osoba.I ze na reke tez jemu to bylo.
Zamietli pod dywan i cyrk dalej sie kreci.
Gdyby go Gomola nie nagral to byly by opowiesci z serii mchu i paproci...kuluary.Bez nazwisk itd.
Kazdy Cysiu wie o co kaman...mam nadzieje ze kolejny raz obedzie sie bez takich zagrywek,bo jak nie Laguta to Gomola...i dzis bys do ostrowa jechal na mecz,a nie do Leszna czy Zielonki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Cysio

Dwa wybuchy i Elvis który ukrywa się w Ciechocinku. Tyle mam do powiedzenia o tym barażu póki jedyne co masz to wytwory swojej wyobraźni. A, i jeszcze to że Cieślak zatykał studzienki szmatami :D
A co do barażu, to Gdyby Fredka nie skasował nam wówczas Pawła za co dostał tylko żółtą i jechał dalej, to wcale by nas w nim nie było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.