Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. Szczęśliwa porażka. PGE VIVE Kielce zagra w Final Four!

Po piekielnie trudnym pojedynku szczypiorniści PGE VIVE wyszarpali awans do turnieju finałowego Ligi Mistrzów. Kielczanie przegrali z Paris Saint-Germain HB (26:35), ale kluczowa okazała się zaliczka z pierwszego starcia (34:24).

przeczytaj cały artykuł

Zyg Las

Cieszę sie z wygranej,ale jak by przegrali to miałem napisać co myślę o VIVE,styl fatalny,jak można wygrać 10 ma a potem o mało co roztrwonić taką przewagę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HBLLove

A jak można prowadzić do przerwy w finale Ligi Mistrzów 3:0, a później pozwolić, żeby przeciwnik doprowadził do remisu i wygrał w karnych? Pamiętasz mecz AC Milan - Liverpool? Taki jest sport. Albo jak można prowadzić 9 bramkami na 15 minut przed końcem meczu (w finale Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych), a później przegrać w karnych i stracić tytuł? Pamiętasz finał Veszprem - Kielce? Jeden zespół może wygrać wysoko to i drugi jest do tego zdolny w rewanżu szczególnie przy tak wysokim poziomie jaki jest w Lidze Mistrzów EHF. Nie ważne jednak jaki był dokładny wynik w tym dwumeczu. Ważne jest to kto awansował, a kto został pokonany. Nam udało się wygrać ten dwumecz choć nie byliśmy faworytami i mało kto przed rozpoczęciem meczu w Kielcach na nas stawiał. PSG w tym roku bez problemu wygrało grupę LM. Przegrało ledwie jeden mecz i to minimalnie, bo 1 bramką. Po wyjściu z grupy mieli zapewniony awans do ćwierćfinału. Wydawało się, że miejsce w Kolonii mają pewne, a tu taka historia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pan.artur

To jest właśnie FENOMEN piłki ręcznej ! Wygrywasz na wyjeździe, dużo na + , rewanż u siebie. Męczysz się okrutnie, minimalna wygrana, remis lub porażka. O co chodzi?
W PSG-e myśleli przed tym dwumeczem że F4 mają pewny. No i spotkał ich lodowaty prysznic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.