Wątek dotyczący artykułu

Przepychanki na linii Stal Gorzów - kibice. "Mamy dosyć dziwnego podejścia prezesa Zmory"

"Mamy dosyć dziwnego podejścia prezesa Zmory do nas, kibiców" - żalą się "Stalowcy", zarzucając Ireneuszowi Maciejowi Zmorze unikanie spotkania. Klub w odpowiedzi zarzuca stowarzyszeniu kibiców kłamstwo.

przeczytaj cały artykuł


hyhyhy

Tu nie chodzi o to że przegrywają ... Bo przegrywali też w 2013 i 2015 przegrali półfinał w 2017 i nikt się nie odwracał ...chodzi o zmore który podejmuje niezrozumiałe nikomu decyzję ,pali mosty i każdemu zarzuca kłamstwo ... Najgorsze widowisko w Polsce najwyższe ceny biletów ... Niezrozumiałe ruchu kadrowe ...coraz więcej ludzi ma go poprostu dość

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksiądz

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cała prawda o prezesiku !!!!!!!!!!!!!!!!! Nic dodać. A dla dobra gorzowskiego żużla, trzeba coś zrobić . I żeby było demokratycznie , to mam propozycje dla dziennikarzy , kibiców lub kogoś kto potrafi to zrobić.
Załóżmy stronę , link, artykuł na forum ect. i rozsiejmy wszedzie po necie, niech się tylko wypowiedzą kibice Stali Gorzów Wlkp. o polityce i postępowaniu prezesa p. Zmory i zobaczymy czy to nie jest tylko cała krótka prawda ......co kolega napisał. Na koniec dałbym jakieś małe podsumowanie...czy? Tak lub Nie. ( czynni zawodnicy przecie też mogą się wypowiedzieć).
Sami na koniec zadajmy pytanie co trzeba zrobić . Pozdrawiam
P.S
Mam dosyć oglądania takiego speedwaya od lat w Gorzowie
Co o tym sądzicie? Czas na zmiany ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KS Tyskie

No i mleko się rozlało...Klub od kilku lat idzie po równi pochyłej w dół. Z roku na rok odchodzą wartościowi zawodnicy jak Iversen, Vaculik czy Zagar. Ściągnięcie Thomsena i Kildemanda przypomina desperacki ruch ze Świderskim i trzymanym na siłę Gapińskim. Finansowo jest nieciekawie. Kredyt który miał być już spłacony ... jest spłacany dalej. Gwoździem do trumny był niezapełniony stadion na finale DMP z Unią przez horendalne ceny biletów. Coraz więcej reklam sponsorów znika z murawy stadionu. Dlaczego pozbyto się Kuglera który gromadził wokół siebie towarzystwo biznesowe chcące łożyć na Stal? Czyżby prezes Zmora wystraszył się konkurencji mogącej zabrać mu sposób zarabiania na życie?? Do tego Gumowski spec od marketingu robiący dobrą ,profesjonalną robotę. Dlaczego pozbyto się wartościowych ludzi zastępując łapanką co widać gołym okiem. Kolejna kwestia cen biletów i tzw gastronomi stadionowej. Jeżeli 1/3 stadionu świeci pustakami to może warto zachęcić kibiców niższą ceną biletów i przyznać się że dany produkt został źle wyceniony bo z obecnymi cenami klub się tylko pogrąży. Nie ma wyniku nie będzie frekwencji. Prosta zależność. Tak samo jak z cenami produktów oferowanych w punktach gastronomicznych. Klub pozostaje głuchy na sygnały kibiców. Jeżeli nie macie na to wpływu to czy macie wpływ na cokolwiek? W lożach nad prostą startową nie od dziś wiadomo że alkohol leje się strumieniami a na Falubazie nie można nawet było kupić tego sikacza 3,5 procent za 8zł co jest zawsze. Pani Zmora czas puknąć się w pierś i przemyśleć kilka spraw. Ponoć zarząd pracuje społecznie... może za ten sezon nie weźmie pan wynagrodzenia za lipę która się odwaliło. Co do kibiców to nie mam wątpliwości że zostaną z drużyną. Przeżyliśmy Gondora z Synowcem przeżyliśmy Komara , przeżyjemy i Zmorę. Stal KS!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Emmanuel Oyayebie

Co do Gondora i Synowca to sie zgodze, ale Wladek to akurat po wyzej wymienionych dosc dobrze posprzatal :-)
Kwestie, ktore sie zaczynaja pojawiac to wypisz wymaluj idealnie efekt "kuli snieznej" kilka lat toczyla sie do przodu wytracajac predkosc i wlasnie zaczyna sie zatrzymywac. Jak widze bezradnego Bartka na wlasnym torze, to uwazam, ze bardziej calego tematu s......c sie juz chyba nie da.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.