Wątek dotyczący artykułu

Przepychanki na linii Stal Gorzów - kibice. "Mamy dosyć dziwnego podejścia prezesa Zmory"

"Mamy dosyć dziwnego podejścia prezesa Zmory do nas, kibiców" - żalą się "Stalowcy", zarzucając Ireneuszowi Maciejowi Zmorze unikanie spotkania. Klub w odpowiedzi zarzuca stowarzyszeniu kibiców kłamstwo.

przeczytaj cały artykuł


Bajek

Prezes Zmora ma zły czas. Ale on jest chyba ciągle na smyczy Komara. Przecież tylko idiota mógłby przenieść sklepik klubowy do galerii na skraju miasta będącej w stanie agonalnym zamiast na stadion. Traf chce, że „budowniczym” i ojcem chrzestnym tego przybytku ( galerii Manhattan) jest właśnie Komar.
Z innej strony.... tyle się mówi o niedotrzymywaniu zobowiązań wobec żużlowców ( a także byłych pracowników). Chciałbym wiedzieć czy Prezes Zmora kiedykolwiek spóźnił się z wypłatą samemu sobie ? Tyle pieniędzy idzie w STAL. Aż mnie dziwi, że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł stworzenia RADY SPONSORÓW, która będzie rozliczała Pana Zmorę nie tylko z wyników sportowych ale także jak reguluje zobowiązania wobec zawodników i pracowników klubu. Bo wśród tych ostatnich słyszałem są też tacy co nie dostają wynagrodzenia na czas. Nie rozumiem dlaczego nikogo w klubie nie stać aby tym „ plotkom” zaprzeczyć.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.