Wątek dotyczący artykułu

Liga w obrazkach. Kibice w Lublinie zasługują na medal. Fogo Unia Leszno była w szoku!

Fani Speed Car Motoru Lublin zszokowali Fogo Unię Leszno. Na tyle, że mistrzowie Polski nawet nie myśleli o walkowerze, choć mieli do tego święte prawo. Fanom beniaminka już teraz można przyznać medal.

przeczytaj cały artykuł


Sebol

Graty się należą za postawę kibiców -oby tak dalej. Jest głód żużla i dlatego tak się dzieje. Dwa, trzy sezony w ekstralidze i zapewne nie będzie oklasków dla wszystkich drużyn. Życie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Tak czytam i czytam i się zastanawiam, czy coś nie zostało ominięte, czegoś nie zapomnieli kibice drużyn topowych w tych ostatnich dwudziestu kilku latach. W Lublinie żużel "zamroził" się na ponad 20 lat i "odmrożeni" kibice zachowują się jak w latach 90-ych. Od kilku lat zacząłem zwiedzać stadiony w całej Polsce, gdy w wakacje pozwoli mi czas i różnie to wygląda, ale wiem, że Lubelscy kibice tacy są, otwarci, przyjaźni - rozumieją sport. Sport w tym prawdziwym znaczeniu: niech zwycięży lepszy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.