Wątek dotyczący artykułu

Czarni Słupsk pukają do bram ekstraklasy. Adrian Kordalski gwiazdą beniaminka. Statystyki rodem z NBA

STK Czarni Słupsk są największym objawieniem rozgrywek I ligi. Motorem napędowym drużyny jest Adrian Kordalski, który notuje genialne statystyki. 23-latek zapracował na dobry kontrakt w Energa Basket Lidze.

przeczytaj cały artykuł

HalaLudowa

Dobra, dobra. Muszą do tego wygrać najpierw we Wroclawiu. Dopiero zwycięzca tego meczu będzie gdziekolwiek pukał. Jest 2-2 i każdy zespół ma tyle samo szans na awans i odpadnięcie. Kibice stworzyli genialną atmosfere? Owszem, wrzeszczeli. Z tym, że przez 3/4 meczu nr 3 haniebnie lżyli sędziów przy milczeniu lub aprobacie spikera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krasnad

Nie przez 3/4 meczu, tylko przez część ostatniej kwarty, gdy sędziowie popełnili ewidentne błędy na niekorzyść Czarnych. A my - nie mamy co udowadniać - robimy doping dla naszych zawodników i kompletnie nie obchodzi mnie opinia innych ludzi. Każdy, kto grał w Słupsku mówi o niesamowitej atmosferze - łącznie z Waszymi zawodnikami.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki CS

To prawda - co do tego "pukania", ale zwróć uwagę na to, kto ten artykuł napisał, a będziesz miał pełną jasność.
Co do atmosfery na trybunach podczas trzeciego meczu, to widzę że nadal jesteś nakręcony. Pytanie tylko dlaczego i po co w ogóle do tego wracać(?), było minęło, ja już dawno o tym zapomniałem. Nikogo nie bronię, ale tak gwoli ściśłości, to samo by się działo w każdej innej hali - bez wyjątku, bo przy takim sędziowaniu nikt nie ma wpływu na to, co krzyczy publika. Odnoszę wrażenie, że bronisz tych niby sprawiedliwych, ale Śląsk wygrał, więc w pewien sposób mnie to nie dziwi. Nie wiem czy widziałeś konferencję po czwartym meczu, Radek Hyży swoją wypowiedź zaczął od pracy sędziów, że "dzisiaj chyba wszystko było ok pod tym względem". Tak więc jakby sam sugerował, że w sobotę gwizdali pod Śląsk. A może się mylę, nie wiem. To tyle z moich obserwacji, być może są one lekko stronnicze, ale cóż... w końcu jestem kibicem Czarnych. No nic, teraz z niecierpliwością czekam do godziny 18.00.

| Odpowiedz
blokuj
HalaLudowa

Działo się. Mieliśmy więcej szcześcia niż rozumu. Ta strata Jakóbczyka 6 sekund przed końcem to już było kuriozum, wcześniej te wolne, to sprzątanie nam piłek sprzed nosa w obronie, ta drugoligowa taktyka. Gratuluje Wam drużyny. Czarni wrócą do PLK w przyszłym roku. Cesnauskis wykunuje znakomitą pracę. Ci kibice, którzy przyjechali do Wrocławia dzisiaj to zresztą dowód, że Słupsk żyje koszem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Marecki CS

Szczęście swoją drogą, ale ja myślę że kluczem do zwycięstwa było jednak doświadczenie, które mimo wszystko było większe po stronie Śląska. Gratulacje, ale przypuszczam - a nawet jestem pewien, że z Astorią będzie Śląskowi jeszcze ciężej niż z Czarnymi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
HalaLudowa

Jeżeli zagramy tak jak w 4 kwarcie z Wami, to damy rade. Poza tym trudniej to już chyba nie może być: 5 meczów i ostatni. rozstrzygnięty jednym punktem. Zreszta może ten półfinał zbudował nam wreszcie drużynę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.