Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: Prezes forBET Włókniarza chce być jak Margaret Thatcher. Ma pomysł na chuliganów

Michał Świącik, prezes forBET Włókniarza, pamięta czasy, gdy jako mały chłopiec jeździł z rodzicami na wyjazdowe mecze, siedział z kibicami gospodarzy i czuł się bezpiecznie. Nie było awantur i kłótni. - Tamte czasy mogą wrócić - mówi.

przeczytaj cały artykuł

Niewinny

Jeżeli chodzi o chuliganstwo to ok. Tylko czemu na meczach Wlokniarza łamana jest ustawa o imprezach masowych. Chodzi mi o całkowity zakaz wnoszenia napojów w butelkach plastikowych o pon np 0.25 l. Zakaz ten wprowadził sobie p. Swiacik jako Prezes klubu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Poldi

Człowieku możesz zawsze zmienić klub. Byłeś w Toruniu ? Coca-cola po 8 złotych, a mineralna po 5 złotych. U nas cola 5 i mineralna 3 złote. U nas wchodzą dzieci do 12 lat za darmochę w innych klubach do 7 lub 8 lat. Więc przestań pie....ć bo się czytać nie da.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Pędzący Łoś

Prawda, słabo z tymi napojami - a max. pojemność to 0,2 l. Jeszcze słabsze jest tłumaczenie - jak w zeszłym sezonie chciałem wejść z butelką 0,33 to powiedzieli że tylko do 0,2 bo większe to stwarza niebezpieczeństwo bo można nią rzucić i zrobić krzywdę. Oczywiście zakupiona na koronie stadionu butelka 0,5 to już jest ok :D. Dobra nie marudząc tak ustalili i tak ma być - co w regulaminie to jest święte ale jak cofnęli mnie z chipsami czy jakimiś batonami to na moje pytanie gdzie tak jest napisane - specjalnie przed wyjazdem spojrzałem w regulamin i nie było żadnych zakazów, uzyskałem odpowiedź - tak kazał Prezes - czyli ustalamy prawo "na gębę"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.