Wątek dotyczący artykułu

EBL: Stelmet Enea BC Zielona Góra ponownie na prowadzeniu, gorąca ręka Przemysława Zamojskiego

Koszykarze Stelmetu Enea BC Zielona Góra już w pierwszym meczu w Dąbrowie Górniczej wzięli to, po co przyjechali. Podopieczni Igora Jovovicia pokonali MKS 99:79. Wielki mecz rozegrał Przemysław Zamojski, który trafił m.in. aż ośmiokrotnie zza łuku.

przeczytaj cały artykuł

fazzzi

Jak już poobcierałem łzy goryczy to mnie Dziki zaczęły grać. Byliśmy w piekle i mieszaliśmy w kotle. Szczerze... zwątpiłem, złorzeczyłem... i pojawiła się tęcza po przerwie (w którą nie wierzyłem), którą Zamoj patataj pojechał! Dzięki Panie Przemo... jak kania dżdżu potrzebowaliśmy tego dnia konika pony. 17/30 za trzy mniam! Dziki zróbcie coś z tą grą... bo przyleci po mnie yelloł helihopter;) Graty! Ufff...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

To tęcza przymierza a nie jakieś tam paski;) Nie pamiętam Zamoja w takiej dyspozycji... w czas dosiadł pony'ego;) Wiesz co myślałem o grze gdy schodziliśmy do szatni. Stało się To o czym marzyłem a w co nie wierzyłem... sorki poprawię się;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
fazzzi

Może Wilcy pokąsają?;) co tak na okrągło... trochu żaru w spodenkach i inhalacji jodem;) Chcecie wypaść z rytmu meczowego?;)

| Odpowiedz
blokuj
AJ10

Po meczu, Cukier w półfinale po serii 3:0, a Stelmet i Arka grają dalej. Nawet fajnie bo codziennie jakiś mecz w TV

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fazzzi

Wypadacie z rytmu meczowego;) Gratki za gładkie trzy zejro mimo, że mecze mocno wyrównane... to jednak przekonująco. Nie wiem na kogo wpadacie... rollercoaster w drugiej parze... na razie pijawki stawiają i wychył jest na zieloną stronę mocy;) Mogłoby tak zostać... do końca;)

| Odpowiedz
blokuj
komancz CT

Tak, czy siak zagramy z kimś z Zielonej Góry, w relacji z naszego meczu pan Konsek napisał, że w drugiej parze gra Stelmet Zielona Góra z MKSem Zielona Góra, więc spoko, na pewno któraś będzie w półfinale ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
L

Tak się buduje koszykarską potęgę. Potem będzie Anwil Zielona Góra, Polsku Cukier Zielona Góra, Legia Zielona Góra i Arka Zielona Góra ;)

| Odpowiedz
blokuj
Jarek Sliwa

fazzzi luzik , spokojnie bo zejdziesz..:):):):) mam nadzieję że w końcu chłopaki się dogadali , a trener za bardzo nie przeszkadza..:):) i tak trzymać !!! myslę że w piatek będzie na styku a za tydzień w toruniu powalczyć musimy o jeden mecz..najlepiej pierwszy.!!!!!!

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Andrzej Talar mawiał: wiśta wio, łatwo powiedzieć... wczoraj do przerwy zgrzytałem zębami, co po przerwie: to łapki chcą klaskać. Tylko nam w PO nie jest potrzebny zespół który gra pół meczu bo w ten sposób daleko nie zajedziemy. Tracimy do przerwy 53pkt... no niechby Pan Przemo nie miał tego dnia konia... co byśmy gadali? Gdzie byśmy byli? Mamy w drużynie dużo talentu rzutowego i w sumie zawsze powinien się ktoś znaleźć kto trochu nasypie. W praktyce wiemy, że bywa różnie i nie wszystko od nas zależy... popatrzmy jak broni Anwil i dokładają do tego zaangażowanie i skuteczność i... i o to chodzi. Mecze można przegrać ale można to ryzyko minimalizować. Trener ma reagować a nie po meczu szpagaty na konfie wykonywać i tłumaczyć co wszyscy widzą. To czas PO... tu nie ma miejsca na kalkulacje bo można się przelicytować. Trza ryć parkiet i dawać z siebie maksa przez 40min a jak trzeba to i dłużej. Nie chce być inaczej... chyba, że ktoś lubi grać pięć meczy z nożem na gardle... a w sporcie... co Ci będę gadał... Ajax! Zaangażowanie to powinna być postawa permanentna a nie coś czego pół meczu nie ma... z silniejszym to nie przejdzie. Wiem, że Dziki mają potencjał ale też wiem, że często zmagają się sami ze sobą. Nikt Ameryki nie odkrywa... wszystko zaczyna się od obrony (a ta jest wymagająca i wymaga zgrania by była skuteczna). Anwil potrafił wskoczyć na playoffowy poziom i odejmując Sobina tym b. należy to docenić. Tak bywa, że brak filara powoduje zwarcie szeregów pozostałych graczy... rad bym zobaczyć taką mentalność zespołową u nas. Mamy kopę meczy w nogach i akurat to powinno przemawiać za zgraniem... bywa różnie. Można odnieść wrażenie, że co poniektórzy nie nadążają... a będzie tylko trudniej bo sito odrzuca słabszych. Nie wiem co będzie w piątek... jeżeli kontynuacja wczorajszej drugiej połowy to można być dobrej myśli. B. bym chciał byśmy wskoczyli na wyższy level i na nim zostali;)

| Odpowiedz
blokuj
Helik

Ja wczoraj do przerwy wpadałem w depresję szczególnie gdy DeLeon sypał 3 z połowy, albo kolega Zębski wkręcał piłeczkę w kosz z d... Drżałem gdy wchodzili na 4 kwartę zapewniając połowicę "no chyba nie siądą na d.. i nie przep...lą tej przewagi" no niestety dla MKS zbyt szybko MKS wpadł w popłoch, przestali grać swoje(na nasze szczęście), bo sądzę że gdyby nie Q i wczoraj Zamoj, wskazówka była by po drugiej stronie... Ogólnie, oglądało się to nieźle, emocje na + i - były więc ok. Wciąż wierzę, że będzie dobrze.

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Byliśmy do przerwy w czarnej... skończyliśmy na +20. Używaj barw jakie Ci pasują... w końcu coś na plus się wydarzyło a się nie zanosiło;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.