Wątek dotyczący artykułu

ATP Madryt: Hubert Hurkacz znów lepszy od Lucasa Pouille'a. Polak w III rundzie

Hubert Hurkacz pokonał Lucasa Pouille'a w II rundzie turnieju ATP World Tour Masters 1000 w Madrycie. Polak po raz drugi w tym roku okazał się lepszy od Francuza.

przeczytaj cały artykuł

da-r-ko

Powtórzę po raz kolejny, że jestem pod dużym wrażeniem gry Huberta i jego postępów :
- duża inteligencja gry, świetny wybór rodzaju uderzeń, kierunków oraz mocy, często zaskakuje rywali,
- dobra technika wolejowa; woleje grane praktycznie zawsze przeciw biegnącemu - doskonała obserwacja pozycji przeciwnika,
- silna psychika, brak błędów przy ważnych punktach
- pojawiło się uderzenie kończące przy niewielkiej ilości błędów (parę miesięcy temu grał na przebicie), co świadczy o dużej pewności siebie,
- widać, że umocnił się fizycznie.
Ciężko dziś znaleźć słabą stronę Huberta, ma bardzo zrównoważony tenis. Dobrze się ogląda jego grę, jest interesująca i różnorodna, w przeciwieństwie do gry Radwańskiej. Witamy w pierwszej 50-ce ATP i życzę dalszego progresu i jak najmniej kontuzji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
raap

da r ko . Absolutnie nie chce sie niczego czepiac. Ciekawi mnie tylko powod , dla ktoredo powtarzasz sie kolejny raz ! ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

I podpowiedzmy "da-r-kro", bo może chorował, albo w kraju (i za granicą) nie bywał, że Radwańska już z(a)wodniczo nie gra, więc męczyć się już nie będzie musiał... ;-)
Ale zgoda co do oceny Huberta - oby tak dalej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Pottermaniack

Ale niesmak po jej dwudziestu wygranych turniejach pozostał. Nikt z biało-czerwonych nie ma apetytu na turniejowy puchar, oby to się wkrótce zmieniło. ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
da-r-ko

Ale w tenisa grała, czy może w coś innego ? Uważasz że tenis męski i damski to dwie kompletnie różne dyscypliny ? Ten sam kort, te same zasady i uderzenia, ten sam sprzęt, ale to chyba wiesz ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
DirFanni

Tak rzeczowy i analityczny komentarz i tylko jedna łapka w górę?! Specjalnie zalogowałem się aby podnieść Ci statystykę i zatrzeć niemiłe wrażenie odejścia od rozumu na rzecz emocji tego forum. Polacy porzucając wiarę swoich Ojców, porzucają również zdrowy rozsądek i zaczynają stosować etykę sytuacyjną. Kto gada jak my wszyscy jest głaskany, kto krytykuje naszą grupę nie może liczyć na obiektywizm. W pełni się zgadzam co do Hurkacza i choć wiązałem z nim nadzieje na dobrą grę to ostatnie tygodnie wprawiają mnie w osłupienie i zachwyt zarazem. To już zawodnik klasowy i ciągle się uczy a to znaczy że rozum i pokora jest u niego na pierwszym miejscu. To powinno dać mu spełnienie a nam wielką radość. Radwańska to już przeszłość i bardzo dobrze. Panna (dziś już mężatka) w 2012 r wybrała jakiegoś Wiktorowskiego dla świętego spokoju, zamiast wziąć na etat trenera i wykorzystać koniunkturę. Wtedy zrozumiałem że to koniec i to ostatni finał w jej życiu. Dziś panowie z jej otoczenia jedyne co mieli do zaoferowania niedoszłej gwieździe to zawieszenie rakiety na kołku i stanie się celebrytką w obliczu rosnącej młodej konkurencji, której w porę nie dostrzegli. Będą ją teraz na rękach obnosić i pokrywać tombakiem dawne osiągnięcia. Z czasem ona sama zrozumie (?) ile zaprzepaściła.Bóg z nią. My mamy teraz o wiele ciekawszą sytuację i zawodników, którzy nie uciekają od ciężkiej pracy i zdrowego rozsądku na rzecz świętego spokoju i mam nadzieję doczekamy w końcu wielkoszlemowych mistrzów.Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.