Wątek dotyczący artykułu

Arcybiskup wręczył nagrodę prezesowi forBET Włókniarza

Obecnie forBET Włókniarz Częstochowa to licząca się o najwyższe cele drużyna w PGE Ekstralidze i dobrze prosperujący ośrodek żużlowy. Udało się więc odbudować markę, a przecież nowy zarząd zastał pobojowisko.

przeczytaj cały artykuł


netoperek

Nikt z prezesa nie chce robić świętego ale jego działalność społeczna i charytatywna na wyróżnienie z pewnościa zasługuje.
Nie każdemu z prezesów klubów żużlowych chce się włączać w tego typu akcje wykorzystując popularność/nośność żużla oraz własnej osoby i tym samym pomagając trafić darczńcom do szerszej grupy ludzi z potrzebą wsparcia.
We wspomnianej kategori prezes został wcześniej laureatem akcji Dziennika Zachodniego w Cz-wie. O ile pamietam uplasowal się także w czołówce najlepszych działaczy klubowych woj. śląskiego.
Oczywiście można zajmować się wyłącznie sprawami związanymi ze speedwayem lecz postawa prezesa z pewnością nie zasługuje na Twoje szydzenie.
Warto natomiast nagrodzić (choćby symbolicznie) takie osoby by poczuły, że to co robią jest doceniane, choć profitów nie przynosi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.