Wątek dotyczący artykułu

ATP Madryt: Hubert Hurkacz kontra Alexander Zverev. Stawką meczu ćwierćfinał

Hubert Hurkacz powalczy w czwartek o drugi w karierze ćwierćfinał zawodów rangi ATP World Tour Masters 1000. Przeciwnikiem Polaka będzie broniący tytułu na mączce w Madrycie Niemiec Alexander Zverev.

przeczytaj cały artykuł

slawolGN

ekspert jak ci co wieszczyli polske w finale mundialu
na dzien dzisiejszy Zverev nie jest ruskiem i jest faworytem i tyle w temacie, Hubert jako underdog moze wygrac ale nie jest faworytem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mossad

A ty synek cos za wynalazek?
do mnie piszesz?
cos sie chlopcze nie pomylilo
najpierw sie przedstaw ladnie, napisz cos w miare madrego
a ty mi tu z bucioramo od slomy włazisz

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ExpertOfTennis

Po co taki agresywny komentarz? Bo drugi forumowicz ma odrębne zdanie od Ciebie? Osobiście w pełni go popieram i jestem przeciwny takiej nagonce w internecie. To że Zverev przegrywał ostatnio kilka meczów z zawodnikami takimi jak Munar czy Garin ( ktorzy notabene są obiecującymi zawodnikami) wcale nie oznacza od razu, że Hubert będzie faworytem. Liczymy, że dołączy do grona wyżej wspomnianych zawodników, ale tak jak slusznie wspomniaj slawoIGN będzie za te kilka godzin w pozycji underdoga, ktory nie ma nic do stracenia, bo 3R przed kwalifikacjami bralibysmy w ciemno.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.