Wątek dotyczący artykułu

Chrobry podziękował Jarosławowi Cieślikowskiemu. Nowy trener w Głogowie

Po trzech sezonach zmiana na ławce trenerskiej Chrobrego Głogów. Jarosława Cieślikowskiego zastąpi były zawodnik VIVE Kielce, Witalij Nat.

przeczytaj cały artykuł


ququ

Ok, to teraz pytanie o co ma walczyć Chrobry? Obecny skład personalny to max 7 miejsce. Chrobry jest w szarzyznie od jakiś 6/7 sezonów.... Zabrze i Kwidzyn i Opole już dawno nam uciekły. Niestety bez większego sponsora i wsparcia piłka ręczna u nas staje się mniej popularna co widać po frekwencji na trybunach. A pewnie na kolejny sezon znowu podwyżka cen biletów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Cieślikowski to w sumie sympatyczny gość, który wynik osiągnął na miarę możliwości, a być może nawet lepszy. Ale dzisiaj chyba "reszta ligi" uczy się od VIVE i zatrudnia trenerów, którzy oprócz odpowiedniego prowadzenia ekipy, mają też kontakty i mogą sprowadzić graczy, którzy bez nich do klubu by nie trafili. Ja przynajmniej tak uzasadniłbym zakontraktowanie w Piotrkowie Jureckiego (a przecież Zinczuk miał super sezon), teraz w Chrobrym Nata, czy próbę zatrudnienia w Puławach Cadenasa. Trener trenerem, ale ma być jeszcze menadżerem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.