Wątek dotyczący artykułu

EBL. Historia niewiarygodna, Legia doprowadziła do remisu! Trzech muszkieterów w natarciu!

Miało być szybkie 3:0, a po czterech meczach jest remis! Legia Warszawa pokonała Arkę Gdynia 100:94 i jest o krok od wielkiej sensacji. Filip Matczak, Jakub Karolak i Sebastian Kowalczyk - wielkie trio Legii robi różnicę.

przeczytaj cały artykuł

fazzzi

Ta Arka to taka raczej zatapialna... obejrzałem i nie żałuję. Co znaczy serducho do walki pokazała Legia. Mimo, że nie wierzę by przeszła Arkę w niedzielę to zasługuje na wielkie brawa. Arka mega rozczarowanie. Przypomniała misie potyczka Anwilu z Czarnymi;) Tak czy siak Anwil wydaje się pewniakiem do finału. Takie cuda tylko w PLK... chyba, że jaka iluminacja spłynie. Legia może... Arka musi. Karolak-Kowalczyk-Matczak robią 66pkt łał! Trójca Arki (duże nazwiska) 60... ta liga to stan umysłu;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sektor6

W Gdyni to raczej sugerowanemu mistrzowi będą się trzęsły kalesony więc ja bym tak szybko Legii nie skreślał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

;) i tak może być;) Legia to już w Zielonej ładnie się stawiała... a mają ubytki w uzębieniu;) Myślę, że jednak to co na papierze to przeważy... ale wiadomo dopóki piłka w grze. Legia miała pójść na pożarcie a tymczasem... być może to był max Legii... już zamieszali z 8 pozycji z liderem... dlatego pisałem o Anwil-Czarni;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
fazzzi

Tylko zagaję... nie chcę dymu wzniecać... ale czy Legia ma kibiców czy tylko "prowincja" jara się Tą sytuacją? Co do meczu to fajniutko jak się coś dzieje... choć nie chciałbym by jutro Dziki nie miały wychyłu.. tfu, tfu... nie będą miały;) Mamy mięcho podane w PO... bo cóś za gładko Anwile i Cukry miały;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.