Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: mecz we Wrocławiu odwołany. Znamy nowy termin

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na piątek mecz PGE Ekstraligi pomiędzy Betard Spartą Wrocław a truly.work Stalą Gorzów. Opady deszczu oraz niekorzystne prognozy sprawiły, że działacze już teraz doszli do porozumienia w tej sprawie.

przeczytaj cały artykuł

Adam Boryszko

To jakieś kpiny.Na dobe przed meczem odwołuje się zawody haha jaja jak berety.Czytam w artykule,że działacze się dogadali (a co tu mają w sumie do dogadania)ja się pytam,gdzie są te komisje co kontrolują tor.Co następne chcę poruszyć to kolejne pozwolenie na kombinatorstwo,przecież ten stadion i tor są po gruntownym remoncie a tu co chwile albo awarie albo deszcz.Po co są plandeki itd. skoro jest przyzwolenie na takie cyrki.Sprawdzałem też prognozy na jutro i deszczu ma być niewiele a ostatnie opady o 16,czyli rozumiem,że klub nie posiada suchej nawierzchni celen dosypania.Ciekawy jestem co by się stało jakby nie przykryto bądź nie przygotowano toru na czas na GP pewnie by stawano na głowie aby było ok,bo z takim podejściem to może się powtórzyć 1 GP w Warszawie i kłopoty z maszyną startową i torem (obyśmy się nie musieli wstydzić).Przypomne też to,jak często Gorzów miał w zeszłym roku kontuzje(Vaculik,juniorzy,Wożniak) i jakoś nie kombinowano aby mecze przekładać.Oby ta sytuacja się nie zemściła na Sparcie bo wstyd i tak już jest.Pozdro dla kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (19|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Filip Woj

Jak byś był prawdziwym kibicem to byś wiedział że jest zakaz dosypywania nawierzchni w trakcie sezonu, druga sprawa to dzisiaj popadalo, jest wilgotno. A jutro do południa ma padać, plandeka nie zawsze zdaje egzamin. Od razu kombinacje... Kibic piknik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Boryszko

Chciałbyś być kolego takim piknikiem co ja( chodzę na żużel od !980 roku) i mam nadzieję,że wyjdzie wam to kombinatorstwo bokiem.Co do dosypywania nawierzchni to każdy klub jest zobowiązany do posiadania suchej nawierzchni celem dosypania w przypadku złego stanu toru.pomyśl też kolego nad terminem w jakim ma się odbyć powtórka (GP Pragi dzień później) i w ten sposób robimy Polakom pod górkę bo nie będą na treningu i wybierac będą nr.startowe na końcu.Przemyśl to kolego jakbyś ocenił sytuację w odwrotnej pozycji.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
atom

bardzo słusznie, przecież mieli okazje udowodnić, że słusznie dla Kiepskich przyznano SGP, wiadomo, że dziady z Gorzówka nie mieli nic do gadania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.