Wątek dotyczący artykułu

I liga: Faworyci w finale. Futurenet Śląsk dogonił STK Czarnych

Dwie najlepsze drużyny rundy zasadniczej awansowały do finału I ligi koszykarzy. W decydującym meczu Futurenet Śląsk Wrocław odrobił 13 punktów straty i pokonał STK Czarnych 82:81. Słupszczanie zdobyli w czwartej kwarcie tylko sześć punktów.

przeczytaj cały artykuł

SY91

Mi się coś wydaje że sokół woli być silny w 1 lidze niż awansować do plk. Małe miasteczko na Podkarpaciu nie mają dużej hali i sponsorów którzy by to pociągnęli. Chyba lepsze takie rozwiązanie niż awansować do plk i podzielić losy stalówki czy siarki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obiektywny

Też tak uważam, gra w czołówce zaplecza PLK to chyba na miarę niedużego miasta! Tylko że wygranie I-ej ligi nie jest jednoznaczne z awansem do PLK, nie ma przymusu awansu! To, że "sokoły" nie doleciały do finału nie wynikało z tego, że nie chciały wygrać ligi tylko po prostu brakło argumentów! Przeciwnik był silniejszy!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.