Wątek dotyczący artykułu

Luka Cindrić znów kontuzjowany. Występ w finale Pucharu Polski zagrożony

To niestety jeden z częstych meldunków z obozu PGE VIVE Kielce. Luka Cindrić jest poobijany po spotkaniu Ligi Mistrzów z PSG i jego występ w finale Pucharu Polski z Orlenem Wisłą Płock stoi pod znakiem zapytania.

przeczytaj cały artykuł

dujszebajew

czy ja wiem..Remili raczej na pewno Barcelona, francuscy weterani raczej się z ligi ruszać nie będą, jedynie bramkarze no i Hansen, ale on pewnie w bundeslidze albo Veszprem..z przyszłego składu jeszcze Syprzak i Kristopans

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kck

Serio? Uwe odchodzi, Sagosen też, Nikola ma swój wiek, Abalo dotrwa do IO w Tokio, nie wiadomo co będzie później. Hansen wybierze pewnie Bundesligę lub powrót do Danii. Remili raczej zostanie we Francji.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handball_fanatic

Nie no żartuję oczywiście :D Tak sobie tylko pomyślałem, że pewnie by się zaczęły różne ciekawe ruchy transferowe. Np. taki Hansen to już dla mnie jest trochę symbol PSG, jakoś trudno mi go sobie wyobrazić w innym klubie.

| Odpowiedz
blokuj
handballo

Nie ma zawodnika, który realnie mógłby iść do Kielc. Jedynie Remili, bo reszta to wysokobudżetowe gwiazdy albo bardzo doświadczeni zawodnicy, więc poza zasięgiem finansowym i wyłamujący się z koncepcji klubu polegającej na odmładzaniu.

| Odpowiedz
blokuj
handballo

Remili na pewno zarabia ogromne pieniądze, ale gdyby szejkowie znudzili się piłką ręczną to musiałby się dostosować do normalnego rynku i zejść trochę z oczekiwań. Chociaż są jeszcze drużyny, które oprócz Paryża przepłacają m.in. Veszprem.

| Odpowiedz
blokuj
kuba859

No Szejkowie mają już podobno dość Paryża i rozważają inwestycję gdzieś indziej. Oczywiście chodzi tutaj o piłkę nożną przede wszystkim, ale jeżeli szejkowie odejdą to i wszystkie inne kluby pod nazwą PSG upadną. Tylko oni chcą zainwestować gdzieś indziej, więc może powstanie klub przepłacający ale znajdujący się w Anglii albo we Włoszech? (takie lokalizacje są podawane jako prawdopodobne). No i zawodnicy typu Remili rozejdą się po wielu klubach. Wiadomo, tylko PSG i Veszprem stać na przepłacanie za każdego, ale przepłacić za 1-2 gwiazdy. To większość zespołów z LM może i robi.

| Odpowiedz
blokuj
kck

Francuscy kibice są chyba lepiej poinformowani i piszą, że w tym sezonie budżet został obcięty do 15 mln, więc zbliżają się do Veszprem. Widać już od dwóch sezonów, że Paryżanie nie kupują na potęgę, nie zapełnili luki po Narcisse, dlatego ich skład wydaje się mniej kompletny niż Barcelony lub Veszprem. Paryż tak naprawdę ma 8-9 zawodników do grania. Gra tak naprawdę 6 rozgrywających + 2 skrzydłowych.
Ja osobiście chciałbym mieć takie szkolenie w Iskrze jakie ma Paryż: Sadou Ntanzi został najlepszym środkowym rozgrywającym na ME do lat 18, Nahi, Kounkoud, Kempf, Keita, Dourte.
LM w Final 4 to jest bardziej loteria najbogatsze kluby nie mają monopolu na wygrywanie.

| Odpowiedz
blokuj
dujszebajew

poza tym są trochę uwiązani, bo wysokie kontrakty mają Karabaticie, Hansen i Abalo a zwłaszcza Francuzi grają słabo ostatnio...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.