Wątek dotyczący artykułu

GKSŻ wydała komunikat w sprawie toru Polonii Piła! Walkower utrzymany, będą kolejne postępowania!

GKSŻ w piątek wydała ważny komunikat, w którym odniosła się do zamieszania związanego z torem żużlowym w Pile. Utrzymany został walkower za mecz Power Duck Iveston PSŻ-em Poznań!

przeczytaj cały artykuł


Marco Polonia

Po trochu to tak jakby wilk był syty i owca prawie cala, brak kar finansowych ma umożliwić dojechanie do końca. Dziwne jest trochę że okazuje się że nawierzchnie dosypywały osoby nie kompetentne i niezgodnie z regulaminem. Klub twierdził inaczej czyżby coś mataczył?To że komisarzowi się upiecze nie dziwi może będą jakieś nie istotne kary dyscyplinarne bez znaczenia. Piła ma problem bo jest bez toru i teraz na przymknięcie oka nie ma co liczyć, raczej na dużą dokładność przy odbiorze. Nie wiem czy naprawa jest możliwa czasu jest niewiele i te 100 ton to za mało, a czepiać się będą o każdy szczegół. Przed zarządem burza mózgu jechać czy się wycofać. Czy jest szansa na naprawę toru zgodnie ze sztuką, problem to kasa ale też brak czasu a i pora roku nie pomoże. Czarne chmury na Polonią nie tylko się nie rozwiały a nawet zagęściły. Niestety pilski kibic nie ma łatwo i o spokojnym oczekiwaniu na kolejny mecz swojej drużyny może pomarzyć, nigdy nie wiadomo co wyskoczy a na nic nie ma wpływu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic122

Oczywiście że naprawa jest możliwa, zwłaszcza że niewiele do tej naprawy jest bo tor był ułożony dobrze tylko komisarz zniszczył tor poleceniem bronowania. A do meczu w Pile mają dwa tygodnie, to dużo czasu by dobrze przygotować tor. No i jak będą tor przygotowywać do odbioru przez delegata by sprawdził czy można odwiesić licencje to żaden komisarz ani nikt inny nie będzie sie w to wcinać więc dadzą rade.


A co do tego, że nawierzchni dosypywały rzekomo osoby niekompetentne to tylko opinia i twierdzenie komisji. Ja uważam że osoby które to robiły były i są kompetentne. Na jakiej podstawie? Bo polecił je sam trener kadry pan Cieślak, autorytet w polskim żużlu człowiek który w przeciwieństwie do członków GKSŻ i jako zawodnik i jako trener wiele osiągnął a na przygotowaniu toru zna sie jak mało kto! I jeżeli Cieślak polecił tych ludzi do układania nawierzchni to znaczy że są to osoby kompetentne i dobrze wiedzą co robią.


I pamiętaj że dla rzeczonej komisji osobą kompetentną jest pan komisarz. Bo to oni go na mecz wysłali. Ten sam komisarz który nakazał bronowanie toru na dzień przed meczem i polecił coś zupełnie odwrotnego niż dobry doświadczony sędzia Substyk. Bez komentarza.


Komisja która za kompetentne uważa osoby które każą bronować świeżo ułożony tor na dzień przed meczem traci autorytet i moralne prawo do wydawania oceny kto jest do układania toru kompetentny a kto nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.