Wątek dotyczący artykułu

GKSŻ wydała komunikat w sprawie toru Polonii Piła! Walkower utrzymany, będą kolejne postępowania!

GKSŻ w piątek wydała ważny komunikat, w którym odniosła się do zamieszania związanego z torem żużlowym w Pile. Utrzymany został walkower za mecz Power Duck Iveston PSŻ-em Poznań!

przeczytaj cały artykuł

Macias88Pila

Decyzje podjęte i opisane w powyższym komunikacie nie mają ciągu logicznego. Ja z logiki na studiach miałem tylko 3,5, więc mogę nie wiedzieć, ale też zrozumieć nie mogę, jak GKSŻ może karać klub za niewłaściwe przygotowanie toru, skoro przedstawiciel GKSŻ, czyli pan Janiczak kazał (nie w godzinach pracy) zniszczyć ten tor? Przypomnę, że tor rozsypywał się tylko w tych fragmentach, które kazał zbronować pan Janiczak. Reszta toru była wręcz idealna do ścigania, a czasy uzyskiwane w biegach, były szybsze o 1,5 - 2 s. niż normalnie.

Niby GKSŻ nie przyznaje się do winy, ale jednak trochę jakby przyznaje, bo odstąpiła od wymierzenia kary finansowej. Ale fakty są takie, że to pan Janiczak zniszczył tor, więc wina jest po stronie GKSŻ. Walkower powinien być cofnięty i mecz powtórzony. Niestety, to by pokazało tylko, że GKSŻ się jednak myli (o czym wie cala Polska, tylko im się wydaje, że tego nie widać), a na taki błąd wizerunkowy nie mogą sobie pozwolić. Teraz nie wiadomo, czy jedziemy, czy się wycofujemy z ligi. Nikt w Pile się nie godzi na walkower, więc czekamy na oficjalne oświadczenie klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.