Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga: truly.work Stal postawiła na swoim. Mecz ze Spartą 17 maja, ale w Gorzowie

Ekstraliga Żużlowa w czwartek odwołała zaplanowany na 10 maja mecz Sparta - Stal. Nowy termin wyznaczono na 14 czerwca, choć terminem rezerwowym był 17 maja. Teraz mamy kolejną zmianę. Spotkanie odbędzie się ostatecznie 17 maja, tyle że w Gorzowie.

przeczytaj cały artykuł

gorzownns

w przypadku meczu zagrozonego plandeka powinna byc rozlozona a nie walki kreca bo grunt sie pali pod nogami szkoda tylko ze przed gp w niemczech pokazali jak to sie robi runda son sie odbyla a plandeka lezala od czwartku wrocek ostatnio walki kreci na okraglo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
emii

Ja jestem wściekła na te decyzję. Zero szacunku do kibiców. Termin taki, że mogę zapomnieć o wyjeździe do Gorzowa. Inni kibice maja zaplanowany wyjazd na GP. To nie jest najlepsza liga tylko jakaś kpina i szkoda, że Sparta dokłada swoje do tej żenady.
17 na Olimpico się nic nie dzieje, patrzyłam w terminarz. Zdałam im jeszcze pytanie na fb, ciekawe czy w ogóle cokolwiek napiszą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
doc holliday

Cześć Emilka, szkoda, że nie pojechali.
Link z Dzikowcem oczywiście usunął moderator ( komu to przeszkadzało?)
Brak dostępności stadionu !
Takie rozwiązanie ma zrekompensować gorzowianom straty związane z odwołanym meczem i uspokoić nieco atmosferę po ostatniej decyzji władz rozgrywek. Odwołanie dzisiejszego meczu zostało odebrane przez większość kibiców jako celowe działanie mające na celu uniknięcie wystąpienia w meczu bez kontuzjowanego Macieja Janowskiego.
Mecz we Wrocławiu nie odbędzie się więc 14 czerwca, a dopiero 30 czerwca (w pierwotnym terminie meczu w Gorzowie).
Oto oficjalny komunikat PGE Ekstraligi:
Mecz 5. rundy PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław – truly.work Stal Gorzów z nową datą i gospodarzem. Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o. mając na uwadze zgodną wolę klubów Stal Gorzów Wielkopolski SA oraz Wrocławskie Towarzystwo Sportowe SA wyraziła zgodę na rozegranie zawodów pomiędzy zainteresowanymi drużynami w dniu 17.05.2019. Dodatkowo biorąc pod uwagę brak dostępności stadionu we Wrocławiu w dniu 17.05.2019, na zgłoszony wniosek obu klubów na podstawie art. 725. ust. 1 Regulaminu DMP, Ekstraliga Żużlowa sp. z o.o. wyraziła zgodę na zmianę gospodarza meczu, który rozegrany zostanie w Gorzowie Wielkopolskim w dniu 17.05.2019 o godz. 18.00.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
emii

Mnie interesuje co takiego ma się rozgrywać na Olimpico 17 maja. WTS milczy w tej sprawie a Kalendarz imprez pokazuje wielkie nic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
STAL GORZ

Człowieku i co nam to daje że jedziemy u siebie ten mecz miał być we Wrocławiu a rewanż w Gorzowie a nie odwrotnie . Mecz w Gorzowie to my mogliśmy wygrać choć nie koniecznie jak Wrocław byłby nawet z Maćkiem tylko że teraz mieliśmy szanse złapać przewagę u was na torze a obronić ją w Gorzowie a tak możemy wygrać a w rewanżu dostaniemy baty i zamiast minimum 3 pt będą tylko 2 pt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Myszor.

Oooo właśnie merytorycznie i w sedno problemu tak czy siak Rusko coś ugrał Skoro Zmora powiedział a niech i beczy o b....i mecz pierwszy we Wrocku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
madoz

Tu się muszę z kolegą z Gorzowa zgodzić nie jest to korzystne dla nich.Pewnie taki był warunek rozegrania w piątek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.