Wątek dotyczący artykułu

PGE Ekstraliga. Paweł Miesiąc zdziwiony ostrzeżeniem. "Każdy wystawia nogę"

Ekipa Speed Car Motoru Lublin przegrała spotkanie ze Stelmet Falubazem Zielona Góra 36:54. - Walczyliśmy, by dogonić rywala, jednak druga połowa spotkania należała do gospodarzy - komentował Paweł Miesiąc, zdobywca 9 punktów.

przeczytaj cały artykuł

Spar

A fajnie, w pracy byłem, ale mam eleveny na komórce i cały mecz obejrzałem, z początku jak zwykle ciężko nam było ale później daliśmy czadu:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Raczej jakby chciał się od bandy odbić. Ale Falubazy też miały momenty nie do końca fair, choćby Dudek nie zostawuający miejsca na wciśnięcie szpilki pod bandą Lambertowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
krynston

Siemka. W euforii to nie ale daleko mi do krytykowania. Najgorsze są błędy na trasie, forma AJ i dziwne akcje Ziółkowskiego. Jednak sam lepiej bym nie potrafił więc daleko mi do krytyki. Wolę emocje w meczu i trzymanie kciuków za naszymi. Wylewanie żali na forum czy załamywanie rąk mnie nie jara.

| Odpowiedz
blokuj
butcherNS

hahahaha po co te nerwy , prawda w oczy kole , nie masz argumentów to tak piszesz....:))))), hahah , ale spoko - żyj sobie w tym swoim dziwnym świecie !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Misiek41225

Zauważ że Paweł bardzo często robi takie wykopy i nie chodzi mu o to żeby blokować przeciwnika tylko poprostu taka jest jego technika jazdy pozatym jak zobaczył że Vaculik zbliża się pod bandą to schował noge :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
obserwator SE

Chyba żartujesz sobie z tym schowaniem nogi na widok Vaculika. Siedzę akurat na wyjściu z pierwszego łuku, więc doskonale widziałem całą sytuację. Nie wiem czy Miesiąc tak do końca widział Vacula, ale chyba bardziej czuł jego obecność na zewnętrznej i właśnie w momencie kiedy Vacul chciał przypuścić atak na końcu prostej to Miesiąc podniósł nogę prawie pod brodę odchylając ją w ten sposób, że nie zostawił w ogóle miejsca na wyprzedzenie. Nie twierdze, że tak nie jeżdżą inni, więc nie ma co się podniecać tym faktem, ale nie broń go w ten sposób, bo to nieprawda.

| Odpowiedz
blokuj
Spar

Miesiąc będzie objawieniem ekstraligi, macie super zawodnika gdzie nikt na niego nie stawiał przed sezonem:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.