Wątek dotyczący artykułu

Nice 1.LŻ. ROW - Wybrzeże. Szybkie, bolesne ciosy i rybniczanie już tylko patrzeli czy równo puchnie (relacja)

Tak jednostronnego meczu nie przewidywali nawet najwięksi optymiści z Rybnika. PGG ROW znęcał się nad bezradnym Zdunek Wybrzeżem Gdańsk i nie pozostawiał złudzeń który zespół na ten moment jest lepszy, ostatecznie wygrywając aż 58:32.

przeczytaj cały artykuł

katia srebrny kask

A jeszcze nie rozumiem za co Pieszczek dostal ostrzeżenie w 12 biegu. Za to że odważył się wyjść na 1 miejsce? P:) Mój synuś trochę był zawiedziony, że nie było żadnego upadku;) cóż taki mamy ten tor fatalny w tym Rybniku...;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
katia srebrny kask

Nie tylko udaje. Nie spodobało mi się ostrzeżenie dla Pieszczka i tyle. Bardziej na nie zasłużył Zupinski za wywiezienie Szczepaniaka w bande. Co do toru to była ironia. Ale niektórzy chyba nie wiedzą co to znaczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dziadu

Z Żupińskim muszę się zgodzić, Pieszczek ostrzeżenie - za co? Musiałem przegapić na stadionie. Podobnie jak nie zauważyłem kopniaka Batchelora, ale pewnie w kamerach było widać. No tak, beznadziejny tor na którym się nie wywracają :) PozdROWienia dla synka!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
K.S ROW

To powiedz co to znaczy, znawczyni(o), Pieszczek ten niby-gwiazda powinien dostać bana już za swój pierwszy bieg, ale łatwo bronić swoich zza szkła nie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MafikROW

Pani „toromiszcz" Ironia bo można było wyprzedzać i nie było upadku bo nie wiem! Wynik nie odzwierciedla meczu! Rekiny o każdy punkt walczyły do końca! Cieszy ta wygrana i troszkę da respektu pseudo znawcom! Do boju ROW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.