Dyskusja

Cracovia Lech Poznań

Cracovia - Lech Poznań
11 maja, 20:30

1 : 0
Relacja

Białe Legiony

Tak uważam , ale mam dziwne wrażenie że prezes ma już na biurku .... plan "B".
Czy to będzie dobry ruch , czas pokaże. Tu nawet wróżka nie da rady , życie pisze scenariusz. Jest wiele zmiennych , które mogą wpłynąć na to co zobaczymy w przyszłym sezonie.
Ale dobra , ten jeszcze trwa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-M-

No to nie wiem co mnie może zdziwić. Z niczym nowym nie wyskoczy. Co najwyżej Jarek wróci do 18.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Białe Legiony

Widzę nie znasz kulisów tzn. tego co się dzieje w budynku klubowym , w szatni.
Zdziwiłbyś się , jak reagują zawodnicy ( wszyscy) jak Vuko wchodzi do szatni.
Ale trzeba posłuchać , poczytać wypowiedzi zagranicznych zawodników :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
-M-

Ale co to ma do rzeczy? On może mieć szacunek, ale to nie zmienia faktów, że to kolejna niewiadoma. Kolejny uczeń, kolejny eksperyment. Facet bez doświadczenia, stawiający na swoich kolegów. Nic o nim nie wiesz. Nie wiesz jakie ma zaplecze, jak potrafi przygotować zespół pod względem taktycznym, jak radzi sobie z kryzysem. Nie ma znajomości, więc nikogo do Legii konkretnego nie sprowadzi.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

I kto z tego wypożyczenia nas zbawi? Tylko Sanogo ma możliwość by naprawdę zaskoczyć. Kante i Jodłowiec to w najlepszym przypadku uzupełnienia choć nie widzę sensu powrotu Jodłowca. Lepszy jest tercet Antolic - Martins - Cafu i Karbownik w obiegu + Szymański może na 8 w razie czego zagrać. Kopczyński nie ma czego tu szukać. Kostorz ponoć tragiczny. Kwietniewski bez perspektyw, to samo Moneta. Żyro też słabiutki.

| Odpowiedz
blokuj
Białe Legiony

Pewnie , Stokowiec potrafi , dlaczego Vuko miałby być gorszy.
Tym bardziej że Stokowiec miał szrot , .... i ma do teraz.
Udawało im się do czasu , gdy liga ich nie przeczytała.
Ale i tak chwała Stokowcowi , za to że zrobił z tym materiałem to co zrobił.
Ku....a , nie wierzę że chwalę polonistę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-M-

Bo Stokowiec to bardzo dobry trener. Jego Lubin grał naprawdę fantastycznie swego czasu. Teraz w Lechii też wycisnął z nich maxa. Facet ma doświadczenie, markę. Vuko nie ma niczego oprócz "DNA Legii"...

| Odpowiedz
blokuj
-M-

Nie wierzę w cuda. Wierzę w profesjonalizm, ciężką pracę i umiejętność wykonywania zawodu. Vuko potwierdził, że z pierwszym u niego różnie bywa, a pozostałe dwa to niewiadome.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

W jaki sposób? Osłabiając ją, bo leci na trybuny i kto inny musi za niego podejmować decyzje? To jest nieprofesjonalne. Nikogo nie obchodzi czy coś mu się podoba czy nie - klasę powinien mieć.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

A co Vuko zrobi? Do tej pory pokazał, ze stawia na kolegów. Daje minuty Radovicowi kosztem Praszelik, Agry i Karbownika. W meczu z Dudelange u siebie wystawił na lewej obronie Nagy'a zamiast Hołownii i skończyło się katastrofalnie.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

Ma większe pojęcie o piłce, przygotowaniu fizycznym, taktyce, radzeniu sobie z sytuacją, jest doświadczony, wykreował wielu świetnych piłkarzy (np. Lewandowskiego).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-M-

No to możesz wywnioskować po tym co napisałem, że ma większe predyspozycje, umiejętności i doświadczenie w kontekście prowadzenia klubu przez co klub ma mniejsze szansę na porażkę niż z Vuko.

| Odpowiedz
blokuj
-M-

Ja to bym chciał sobie wiele życzyć. Denerwuje mnie brak profesjonalizmu i nieuczenia się na błędach w Legii.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.